TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Otázky a odpovědi

• 1. Kdy uveřejňujete soustředění, abychom to nepropásli?

Program letní školy je zhruba jasný v lednu, informace na webu s možností přihlásit se uveřejňujeme většinou během února - března.

Účastníkům z minulých dvou let rozesíláme i tištěnou brožurku. Pokud si o ni napíšete, pošleme ji i vám.

• 2. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli i letos bude prázdninová škola?! Ještě jsem na žádném takovém pobytu nebyla a moc mě to láká. Doufám,že by nevadilo, že jsem z Klášterce nad Ohří. Kdy a jak bych se mohla přihlásit.

Ano, letní školu pořádáme každé prázdniny a doufám, že jich bude ještě hodně. Jezdí k nám lidi z celé České republiky i ze zahraničí, Klášterec je tedy docela blízko :-). Přihlášky jsou uveřejněny většinou na konci února, takže ji stačí:

• vyplnit na tomto webu
    • nebo zajít v Praze do Kongresového centra a přihlásit se osobně
    • nebo poslat poštou přihlášku z naší informační brožury

• 3. Syn byl loni na tanečním táboru na Šumavě a moc se mu tam líbilo. Je mu 13let. Může jet k vám?

Samozřejmě může. Prázdninová škola je ale určena především pro vážné zájemce o tanec a tomu je i podřízený program dětských táborů. Tréninky jsou prioritou a výuka je určena pro lidi, kteří se tanci cílevědomě věnují nebo se mu chtějí věnovat v tanečních souborech nebo profesionálně. Pobyt tedy není rekreací dětí v pravém slova smyslu - tak, jak je tomu na normálních táborech.

Pouze některé kurzy pro dospělé jsou rekreačního charakteru.

• 4. Když se k vám přihlásím, musím v tom týdnu chodit na všechny ty tance, co tam píšete?

Ne, to ani nejde. Každé okénko v našem přehledu je samostatný kurz, denně se učíte 4,5hodiny a ostatní kurzy už nezvládnete. Hlásíte se tedy jenom na „jedno okénko“, jednu taneční techniku, kterou si vyberte.

• 5. Nikdy jsem netancoval, můžu se k vám taky přihlásit?

Jasně. Vyber si kurz pro začátečníky. Ty jsou pro lidi, kteří ještě netancovali nebo toho zatím umí málo.

• 6. Může se k vám přihlásit celá skupina?

Ano, pokud je to včas a je volná kapacita. Pokud s vámi pojedou vaši trenéři, můžeme se dohodnout i na odlišném režimu a můžete mít i různá zvýhodnění.

• 7. Můžou na Break Dance taky holky?

Ano, běžně k nám jezdí. Docela hodně holek tancuje Break Dance. Nesmíš být ale moc velká princezna. Chce to mít dobrou fyzičku, sílu a vytrvalost. Nejlepší je gymnastická průprava.

• 8. Potřeboval bych vědět, jestli můžu platit na místě nebo pouze přes účet a složenkou?

Na místě můžete platit pouze výjimečně. Hrozně to zdržuje nástup účastníků, kterých je vzhledem k většímu počtu kurzů v jednom běhu docela dost. Nemáme to rádi. Snažte se uhradit kurz před odjezdem. Můžete platit také hotově v Kongresovém centru v Praze na Vyšehradě, ale pouze do konce června. Potom už jenom na bankovní účet.

• 9. Co budu muset předložit při příjezdu ?

Všechny informace vám posíláme v nástupním dopisu, který dostanete cca 14dní před nástupem. Je tam potvrzení o bezinfekčnosti a pro děti pod 15 let formulář o zdravotní způsobilosti, který si musí nechat potvrdit od lékaře. Také občanský průkaz a pro jistou si vezměte potvrzení o platbě, kdybychom ji nedohledali, aby se to dalo vyřešit na místě.

• 10. Jak musím spěchat s odesláním své přihlášky a kolik je tam volných míst?

Některé kurzy jsou plné do 14-ti dnů od uveřejnění, na některé se můžete přihlásit i o prázdninách. Jistota je jistota, takže přihlášku neodkládejte. Kapacita kurzů je omezená a u každé techniky jiná, protože se snažíme, aby výuka byla kvalitní a seriózní. V Pelhřimově máme navíc omezenou ubytovací kapacitu a pro později přihlášené účastníky zajišťujeme ubytování obtížně (cca 20minut daleko).