Taneční pro dospělé - podzim 2014

Právě jsme pro vás připravili kompletní nabídku kurzů tanečních pro dospělé a vysokoškoláky!! Následovat budou:

• taneční pro středoškoláky vyšších obtížností
  • ladies latino kurzy pro ženy a dívky
  • pilates pro tanečníky
  • salsu

a také

• dětské taneční kurzy již od předškoláčků
  • zápis nováčků do přípravek našich tanečních klubů

Už se nemůžeme dočkat!!

Provoz zápisové kanceláře o prázdninách

Zápisová kancelář v Kongresovém centru Praha bude uzavřena do 31.8. Pro případné platby za prázdninovou školu či taneční využijte, prosím, banku.

Děkujeme všem za přízeň v taneční sezóně 2013/2014 a těšíme se na vás v té následující, která bude ještě nabitější!!

Letní prázdninová škola tance 2014 - zápisy zahájeny!!

Tento týden jsme pro vás zahájili zápisy na 1.-5. běh Letní prázdninové školy tance 2014, Hip Hop Meeting a Czech Dance Camp!!
Vyberte si z 26 týdenních workshopů různých tanečních technik, případně z 6 dětských tanečních táborů!

24-letá tradice zaručuje zkušenosti a kvalitu, kterou jinde nenajdete!

Více informací a přihláška ZDE

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.