JEŠTĚ NEMÁŠ DOST!!!

To je dobře, pravě jsme otevřeli 3 kurzy středoškolských pokračovaček.
2 Kurzy v Kongresovém centru na Praze 4
1 Kurz nově V kulturním domě Ládví Praha 8
Přihlásit se můžeš ZDE

NOVÉ TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ a VYSOKOŠKOLÁKY

DUBEN -ČERVEN 2016

KLASICKÉ TANEČNÍ KURZY – páry

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období DUBEN – ČERVEN 2016

• PĚT základních tanečních kurzů na třech sálech
  • PĚT pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTYŘI speciálky
  • DVOJE experimentálky a JEDNY masterky
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Opravdovou NOVINKOU jsou nové taneční (úterý) přímo na metru „B“ Anděl, v Paspově sálu nad restaurací „Potrefená husa“.

Podrobnějí informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy pro sólo ženy

Už deset kurzů o čtyřech obtížnostech na třech místech v Praze najdete v sekci latiny pro ženy – LADIES

NOVÉ KURY SALSY – jednotlivci i páry

• díky vašemu zájmu můžeme otevřít nový základní kurz SALSY a kurz SALSY pro mírně pokročilé

Tady se můžete podívat na informace: SALSA

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Po – Pá 13:30 – 17:30hod.

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2016/březen 2017

!!! Aktuálně probíhají ZÁPISY do nových tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY od října 2016 !!!

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

Zapsat se mohou jak jednotlivci, tak páry nebo větší skupiny. Při zápisech v páru je cena snížena o zajímavou slevu. Také větší skupiny ze škol a skupiny chlapců mají cenu výhodnější. Zeptejte se nás – zastavte se, telefonujte, napište nebo se prostě přihlaste.

V roce 2016 budeme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě pořádat také taneční přímo na metru „B“ Anděl – v Paspově sálu přímo nad „Potrefenou husou“.
Novinkou jsou také taneční v Mladé Boleslavi (září-prosinec 2016), ve kterých bude vyučovat taneční mistr Jindřich Hes s hvězdou Stardance Martinou Markovou, trenérkou klubu TŠ HES.

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod.
Info kancelář: tel. 603 933 833, případně 603 474717
PŘIHLÁŠKA

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.