Novinky
Kurzy na období DUBEN - ČERVEN 2014 jsou zveřejněny

DOSPĚLÍ, VŠ, LADIES A SALSA

Právě jsme zahájili zápis do nově otevíraných kurzů pro vysokoškoláky, dospělé, ladies latiny a salsy – nově doplněný a rozšířený přehled je zveřejněn včetně možnosti přihlášení.

STŘEDOŠKOLSKÉ POKRAČOVAČKY

Pokračovačky navazují na program základních tanečních. Mohou se k nám přidat i žáci z jiných tanečních. Malé rozdíly v probírané látce vás doučíme. Základní informace a přihlášky jsou ZDE

TANEČNÍ ZA JEDEN VÍKEND - pokračujeme!!

Pokud chcete strávit víkend s tancem, tak jsou víkendové taneční právě pro vás! Během 10 lekcí (5 v sobotu a 5 v neděli) probereme repertoár pokračovacích tanečních kurzů ve standardních tancích!

Minulý kurz standardních tanců pro pokročilé se rychle a beznadějně naplnil, proto jsme pro vás otevřeli další pokračovací kurz již tento víkend 5.-6.4.!!! Zároveň jsme otevřeli kurz víkendových speciálek standardních tanců, které budou navazovat na pokračovací kurz ve dnech 26. a 27.4.!

Více informací a přihláška ZDE.

Letní prázdninová škola tance 2014 - zápisy zahájeny!!

Tento týden jsme pro vás zahájili zápisy na 1.-5. běh Letní prázdninové školy tance 2014 a Hip Hop Meeting!!
Vyberte si z 26 týdenních workshopů různých tanečních technik, případně z 6 dětských tanečních táborů!

24-letá tradice zaručuje zkušenosti a kvalitu, kterou jinde nenajdete!

Více informací a přihláška ZDE

 

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.