Taneční pro středoškoláky

ZAČÍNAJÍ HLAVNÍ ZÁPISY do tanečních pro MLÁDEŽ na školní rok 2015/16

Možná právě vás čekají
TANEČNÍ, O KTERÝCH JSTE SLYŠELI !!!
Naše taneční mají vysokou úroveň a prestiž.

Je skvělé umět dobře a elegantně tančit, s jistotou se pohybovat ve společnosti a přitom si užít spoustu pohody a zábavy s partou lidí, kteří tanci propadli. O nás se ví, že se nudit nebudete.

Čeká vás moderní prostředí Kongresového centra Praha na Vyšehradě, moderní hudba a mladý team tanečních mistrů a asistentů.

Jsme profesionálové. Tanec učíme a také hodnotíme.

Vyberte si včas z osmi základních tanečních kurzů, které jsme pro vás připravili.

informace a přihlášky: ZDE

VYSOKOŠKOLÁCI A DOSPĚLÍ - VYPSÁNY NOVÉ TANEČNÍ KURZY

TANEČNÍ KURZY PRO VYSOKOŠKOLÁKY / LEDEN – BŘEZEN 2015 /
TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ / LEDEN – BŘEZEN 2015 /

ZÁPIS ZAHÁJEN – TANEČNÍ NA DVOU MÍSTECH V PRAZE – Praha 4, Praha 7

• čtyři základní taneční kurzy v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v neděli (1.ročník)
  • tři pokračovací taneční kurzy v pondělí, ve středu a v neděli (2.ročník)
  • čtyři kurzy speciálek v pondělí, v úterý , ve čtvrtek a v neděli (3.ročník)
  • tři kurzy experimentálek ve středu a v neděli (4.ročník)
  • dalším stupněm jsou pravidelné tréninkové večery hobby klubů dospělých, které jsou volným pokračováním našich tanečních kurzů pro vysokoškoláky a dospělé bez soutěžních ambicí (5. a 6.ročník)

Podrobnějí informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE:

• osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Po-Pá 13:30 – 17:30hod., info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

• on-line přihláškou ZDE
VÍKENDOVÉ TANEČNÍ

Nemáte přes týden čas a přesto se chcete naučit tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů, do kterých jste kdysi chodili?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Připravili jsme pro vás serii víkendových tanečních kurzů:

• V04 LATINA pokročilí Sobota+Neděle 29.a 30.11.2014
  • V03 STANDARD pokročilí Sobota+Neděle 6.a 7.12.2014

Přihlášky a informace: ZDE

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.