Provoz zápisové kanceláře o prázdninách

Zápisová kancelář v Kongresovém centru Praha bude uzavřena do 4.1.2015. Pro případné platby za taneční kurzy využijte prosím banku.

Přejeme klidné, pohodové Vánoce a štastný Nový rok.

Taneční pro středoškoláky

ZAČÍNAJÍ HLAVNÍ ZÁPISY do tanečních pro MLÁDEŽ na školní rok 2015/16

Možná právě vás čekají
TANEČNÍ, O KTERÝCH JSTE SLYŠELI !!!
Naše taneční mají vysokou úroveň a prestiž.

Je skvělé umět dobře a elegantně tančit, s jistotou se pohybovat ve společnosti a přitom si užít spoustu pohody a zábavy s partou lidí, kteří tanci propadli. O nás se ví, že se nudit nebudete.

Čeká vás moderní prostředí Kongresového centra Praha na Vyšehradě, moderní hudba a mladý team tanečních mistrů a asistentů.

Vyberte si včas z osmi základních tanečních kurzů, které jsme pro vás připravili.

informace a přihlášky: ZDE

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ

Nemáte přes týden čas a přesto se chcete naučit tančit?
Chcete si rychle a intenzivně zopakovat repertoár tanečních kurzů, do kterých jste kdysi chodili?
Chcete tančit pouze LATINU nebo STANDARD?

Připravili jsme pro vás serii víkendových tanečních kurzů:

V01 STANDARD   základní   Sobota+Neděle   31.1 a 1.2.2015
V02 LATINA   základní   Sobota+Neděle   7.a 8.2.2015
V03 STANDARD   pokročilí Sobota+Neděle   14.a 15.2.2015
V04 LATINA   pokročilí   Sobota+Neděle   21.a 22.2.2015
V05 STANDARD   speciálky   Sobota+Neděle   21.a 22.3.2015
V06 LATINA   speciálky   Sobota+Neděle   28.a 29.3.2015

Přihlášky a informace: ZDE

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.