Tančí celá rodina - sleva 25%

Tančí mamka, tančí taťka, tančí dcera i syn. Rodiče přihlašte se do tanečních a své dítě/děti pod 15 let přihlašte na kurzy v Dance Stationu a získáte slevu 25%. Sleva platí při zápisu tří a více osob. Pro získání slevy je nutný zápis v září osobně na jednom z našich center.

Zápisová kancelář TŠ Hes
Dance Station Vyšehrad, Kongresové centrum Praha, vchod č.5
5. května 65, Praha 4
metro C „Vyšehrad“
Tel. kancelář: 603 933 833

Dance Station Můstek
Jindřišská 7, Praha 1
metro A a B „Můstek“
Tel. recepce: 601 333 188

Dance Station Palmovka
(Prague Dance Centre) Jankovcova 2a. Praha 7 – Holešovice
metro B " Palmovka a TRAM zastávka Maniny
tel. recepce: 775 078 757
Příměstské tábory

Taneční škola Hes pro vás a hlavě pro vaše děti ve věku 6–9 a 10–14 let pořádá Příměstské tábory zaměřené na Street Dance.
Nabízíme Vám kombinaci taneční výchovy s hrami a zábavným programem pro vaše děti v našem tanečním studiu Prague Dance Centre v Praze 7 – Holešovicích.

Termíny:
17.-21.8.2015
24.-28.8.2015
více informací a přihlášky naleznete ZDE
Najít smysluplný program pro děti, pokud musí zůstat v Praze, asi není úplně jednoduché. S námi to ale jednoduché je.

Provoz zápisové kanceláře o prázdninách

Zápisová kancelář v Kongresovém centru Praha bude v době letních prázdnin uzavřena 1.7 až 31.8.2015. Pro případné platby za taneční kurzy využijte prosím banku.

Přejeme krásné a pohodové prázdniny.

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.