Předškoláčci budou i v Kongresovém centru Praha

Nově pořádáme tanečky pro předškoláčky i v Kongresovém centru Praha.
Děti tedy mohou chodit na tanečky pro děti v ÚTERÝ do Kongresového centra Praha na Vyšehrad nebo ve ČTVRTEK do Prague Dance Centra v Holešovicích u Libeňského mostu.

Opakovací taneční kurzy - ZÁŘÍ 2014

Opravdovou NOVINKOU jsou INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 10.9.2014.
Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.
Ve středu a neděli vyučuje taneční mistr Jindřich Hes, ve čtvrtek Martin Pechanda.

Taneční pro dospělé - podzim 2014

Právě jsme pro vás připravili kompletní nabídku kurzů tanečních pro dospělé a vysokoškoláky!! Následovat budou:

• taneční pro středoškoláky vyšších obtížností
  • ladies latino kurzy pro ženy a dívky
  • pilates pro tanečníky
  • salsa

a také

• dětské taneční kurzy již od předškoláčků
  • zápis nováčků do přípravek našich tanečních klubů

Už se nemůžeme dočkat!!

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.