DOPOLEDNÍ LADIES KURZY

NOVÉ DOPOLEDNÍ KURZY LADIES

Pro velký zájem o kurzy Ladies jsme se rozhodli vám umožnit přijít si zatančit již ráno před prací nebo při obědové pauze.

Pro vysokoškolačky sleva na dopolední kurzy 300 Kč.

více informací a přihlášky najdete ZDE

Opakovací taneční kurzy - ZÁŘÍ 2016

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 5.9.2016.
Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

přihlášky ZDE

NOVÉ TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ a VYSOKOŠKOLÁKY

ŘÍJEN – PROSINEC 2016

KLASICKÉ TANEČNÍ KURZY – pro páry

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období ŘÍJEN – PROSINE 2016

• ŠEST základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • PĚT pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • DVOJE experimentálky a JEDNY masterky
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Opravdovou NOVINKOU jsou nové taneční kurzy (PONDĚLÍ a PÁTEK) přímo na metru „C“ Arkády – Na Strřži 1702/65, v Konferenčním Centru.

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy pro sólo ženy

Už devět kurzů o čtyřech obtížnostech na dvou místech v Praze najdete v sekci latiny pro ženy – LADIES

NOVÉ KURZY SALSY – jednotlivci i páry teprve dodáme

• díky vašemu zájmu můžeme otevřít nový základní kurz SALSY a kurz SALSY pro mírně pokročilé

Tady se můžete podívat na informace: SALSA

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Po – Pá 13:30 – 17:30hod.

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2016/březen 2017

!!! Aktuálně probíhají ZÁPISY do nových tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY od října 2016 !!!

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

Zapsat se mohou jak jednotlivci, tak páry nebo větší skupiny. Při zápisech v páru je cena snížena o zajímavou slevu. Také větší skupiny ze škol a skupiny chlapců mají cenu výhodnější. Zeptejte se nás – zastavte se, telefonujte, napište nebo se prostě přihlaste.

V roce 2016 budeme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě pořádat taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.
Novinkou jsou také taneční v Mladé Boleslavi (září-prosinec 2016), ve kterých bude vyučovat taneční mistr Jindřich Hes s hvězdou Stardance Martinou Markovou, trenérkou klubu TŠ HES.

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod.
Info kancelář: tel. 603 933 833, případně 603 474717

On-line přihláškou ZDE

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.