Příměstské tábory

Taneční škola Hes pro vás a hlavě pro vaše děti ve věku 6–9 a 10–14 let pořádá Příměstské tábory zaměřené na Street Dance.
Najít smysluplný program pro děti, pokud musí zůstat v Praze, asi není úplně jednoduché. S námi to ale jednoduché je. Nabízíme Vám kombinaci taneční výchovy s hrami a zábavným programem pro vaše děti v našem tanečním studiu Prague Dance Centre v Praze 7 Holešovicích.

Termíny:
1.-3.7 2015
7.-10.72015
17.-21.8.2015
24.-28.8.2015
více informací a přihlášky naleznete ZDE

Provoz zápisové kanceláře o prázdninách

Zápisová kancelář v Kongresovém centru Praha bude v době letních prázdnin uzavřena 1.7 až 31.8.2015. Pro případné platby za taneční kurzy využijte prosím banku.

Přejeme krásné a pohodové prázdniny.

HIPHOPMEETING International 2015

Za chvíli startujeme nový web tohoto mezinárodního street dance workshopu. Už dnes večer (úterý 12.5.2015) se na něj můžete podívat zde: HIPHOPMEETING

A proto pro zájemce máme speciální dárek – výjimečnou slevu na Hiphopmeeting ke startu nového webu – slevu 1300,–Kč z ceny workshopu VIP a slevu 1000,–Kč z ceny workshopu All in 1. Přihlaste se rychle, platí jen 14 dní.

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.