HIPHOPMEETING International 2015

Za chvíli startujeme nový web tohoto mezinárodního street dance workshopu. Už dnes večer (úterý 12.5.2015) se na něj můžete podívat zde: HIPHOPMEETING

A proto pro zájemce máme speciální dárek – výjimečnou slevu na Hiphopmeeting ke startu nového webu – slevu 1300,–Kč z ceny workshopu VIP a slevu 1000,–Kč z ceny workshopu All in 1. Přihlaste se rychle, platí jen 14 dní.

Letní prázdninová škola tance 2015 - zápisy zahájeny!!

Zahajujeme zápisy na 25.ročník Letní prázdninové školy tance 2015 a Hip Hop Meeting 2015!!

2 týdny v Praze, 2 týdny v Pelhřimově a 3 týdny v Třešti od 6-ti let až po důchodový věk. To je plán ne letošní rok. Vyberte si z 28 týdenních workshopů různých tanečních technik nebo ze 17 dětských tanečních táborů!

25-letá tradice zaručuje zkušenosti a kvalitu, kterou málokde nenajdete!

Více informací a přihláška ZDE

Taneční pro středoškoláky

VRCHOLÍ ZÁPISY do tanečních pro MLÁDEŽ na školní rok 2015/16 a taneční se plní – PŘIDEJTE SE.

Na střední škole se v České republice prostě do tanečních chodí. A možná právě VÁS čekají
TANEČNÍ, O KTERÝCH JSTE SLYŠELI !!!
O nás se ví, že se nudit nebudete. Naše taneční mají vysokou úroveň a prestiž.

Je skvělé umět dobře a elegantně tančit, s jistotou se pohybovat ve společnosti a přitom si užít spoustu pohody a zábavy s kamarády starými i novými.

Čeká vás moderní prostředí Kongresového centra Praha na Vyšehradě, moderní hudba a mladý team tanečních mistrů a asistentů.

Vyberte si včas z osmi základních tanečních kurzů, které jsme pro vás připravili.

informace a přihlášky: ZDE

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce SUT ČR, CDO a Taneční skupiny roku. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu, Ústřední kvalifikačního studia společenského tance.
Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.