TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Otevřené soustředění párů sportovního tance hobby úrovně

Obtížnost:

Toto soustředění standardních a latinskoamerických tanců je určeno jak pro pravidelně trénující hobby páry, tak pro nové zájemce o sportovní tanec i na rekreační úrovni (cca jednou – dvakrát týdně). Je určeno všem, kteří absolvovali taneční – speciálky a experimentálky nebo pro páry hobby úrovně (3.ročník a 4.ročník, někdy bývají kurzy označené také jako stříbrné, případně zlaté a vyšší).
Pokud si špatně zvolíte obtížnost, je možné to přímo na místě změnit.

Trenéři:

Ve vedení tréninků se vystřídají kromě Šárky Hesové a Jirky Váchy ještě Zdenička Vojtíková a Milan Sedlář.

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte a postavit vazby alespoň čtyřech tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5hod.
  • 3× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání v přírodních lomech v okolí
  • barbar

Přihlásit se je třeba v páru.

Hesová Šárka

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016).
Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy.
Spolumajitelka Taneční školy HES.

Vácha Jiří

Jirka má vytančenou mezinárodní třídu v latinskoame­rických tancích.

Je jedním z našich klubových trenérů soutěžních párů i hobby párů.