TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

KLASICKÝ BALET – začátečníci a mírně pokročilí

Jsme možná jediná letní škola tance, která je schopna nabídnout letní workshop plně zaměřený na klasický balet.
Máme na to také úžasné lektory, kteří tento tanec milují a snaží se předávat tuto techniku všem, kteří o to mají zájem.
Klasika je nezbytná pro drtivou většinu ostatních tanečních technik a neměl by být žádný tanečník, který neprošel alespoň jejími základy. Také proto je klasický balet v naší nabídce.
Využijte možnosti intenzivního letního workshopu a rozviňte svůj pohybový rejstřík.

Musilová Iva

Absolventka Taneční konzervatoře Brno a brněnské Janáčkovy akademie múzických umění – obor taneční pedagogika.
Je jednou z nejmilejších a lektorek letní školy. Málokdo to se začátečníky a dětmi umí tak, jako ona.

Taneční a pedagogická praxe:

• 1993 – 1996 Národní divadlo v Brně – členka baletního souboru
  • 1996 – 1997 Laterna magika v Praze – sólistka baletu /umělecký vedoucí Jean Pierre Aviotte/
  • 1997 – 1998 privat. Ballettschule City Dance – Hamburg /pedagogická, choreografická a taneční činnost/
  • 1998 – 2001 Divadlo J.K.Tyla v Plzni – členka souboru s povinností sóla, asistent choreografa a repetitor, Baletní škola při DJKT – pedagogická činnost /kurzy klasického i moderního tance, baletní přípravky/
  • 2001 – 2007 Národní divadlo v Brně – sólistka baletu, pedagogická a choreografická činnost
  • 2002 – 2009 Oddíl moderní gymnastiky Trasko Vyškov – pravidelné lekce klasického tance, základy moderního tance, taneční přípravky, choreografická činnost
  • 2010 – 2011 pedagogická činnost – ZUŠ Jaroslava Kvapila, Baletní škola I.V.Psoty při ND Brno
  • 2012 .. pedagogická činnost – Taneční konzervatoř v Brně a VUS Ondráš

Štípa Michal

Michal je prvním sólistou baletu Národního divadla v Praze.

• studoval Taneční konzervatoř v Brně
  • za sezonu 1998–1999 obdržel Cenu Philip Morris Flower Award za největší talent roku v oboru klasický tanec a o tři roky později získal hlavní Cenu Philip Morris Flower Award
  • v roce 2005 získal Cenu Thálie za roli Alberta v baletu Giselle a další převzal za rok 2007 za hlavní roli v choreografii Petra Zusky Sólo pro tři
  • hostuje na velkých tanečních scénách po celém světě