TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Začátkem října 2009 se konečně splnil náš sen – máme tréninkový sál, který je celý jen a jen pro nás a to 24 hodin denně! Není to jen tak ledajaká tělocvična, ale vymazlený sál s pravou dubovou podlahou, zrcadlovou stěnou (23m dlouhou do L) a hlavně na dokonalém místě – přímo v centru dění - v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Jak to tak v životě bývá cesta k němu byla trnitá. Začalo to zhoršením tréninkových podmínek na skvělém sále v Hostivaři, kde jsme trénovali 3roky a byli jsme tu moc rádi a často. Pokračovalo to hledáním tréninkového prostoru po celé Praze a pomoci mnoha skvělých lidí včetně nabídky krásného sálu na okraji Prahy. Až po uzavření smlouvy o pronájmu po obtížných jednáních v Kongresovém centru Praha, a to jenom díky velké podpoře řady pracovníků Kongresového centra, kterých si moc vážíme.

Oba sály jsme dostali úplně holé a nám začal závod s časem. Budovali jsme je společně s tanečním studiem HDC Martina Hladíka.

Za necelé 2 týdny vymalovat, dovézt a položit 640m2 podkladu podlahy, na sále HDC položit baletizol, na náš sál sehnat a položit parkety, zbrousit je, natřít, postavit konstrukci zrcadlové stěny, sehnat, dopravit a osadit zrcadlové tabule 3x2m… kdo nezažil, nepochopí. Po prvním týdnu se pracovalo nejen ve dne, ale i v noci. Spousta klubáků na sále trávila každou volnou chvíli, někteří i místo spánku. Proto bychom velmi rádi poděkovali všem, kteří se na tomto malém zázraku podíleli a pomohli nám splnit náš společný sen. Bez našeho šikovného truhláře Milana Sedláře by se tento projekt určitě neobešel. Ostatní klubáci mu nezištně pomáhali a to se v dnešní době opravdu cení. Skoro každý přiložil ruku k dílu - Martin Pechanda, Adélka Hlavatá, Zdenička Vojtíková, Jana Horáková, Eliška Křížová, Eliška Sedláčková, Ondra Pliešovský, Ondra Vrátný, Martin Rejman, Radek Jareš, Fanda Louda, Michal Vála, Honza Chytra, Martin Lepšík, Radek Blažek, Jakub Křivohlávek,… a další… Nakonec jsme to zvládli a skoro všichni ve zdraví přežili. :-) Poděkování si zaslouží také moje milá žena Šárka, která musela připravit zahájení 14-ti podzimních tanečních kurzů, protože jsme všichni makali na sále a moc jsme ji s tím nepomohli.

Pevně doufáme, že nový sál nám bude dobře a dlouho sloužit a vzejde z něj spousta úspěšných tanečníků.

P.S.
!!! Pozor – životu nebezpečno !!! Nedoporučuji vstupovat do nového sálu bez přezutí do taneční obuvi. Lidé, kteří sál budovali vás vynesou v zubech.

Jindra Hes