Změna otevírací doby zápisové kanceláře ve čtvrtek 19.9.2019

Z provozních důvodů bude zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena dnes, ve čtvrtek 19. září 2019, pouze do 16:30. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

DUBEN – ČERVEN 2019

BACHATA

Cena a rozsah:

Bachata 10 lekcí (10×60 min), 1.590,–Kč/os.
Vyučují Pavel Šimek

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Úroveň:
  Bz02 – základní – pro ty co začínají, nové figury, zlepšování v technice vedení

Místo výuky: DANCERS' CLUB – Koněvova 19, Praha 3, Sokol Žižkov – 2.patro, dvě stanice BUS od metra „A“ Flora.

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.,

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.