LADIES ve středu 23.11.2022

Naše vážené tanečnice!

Pozor, pozor! Z důvodu nemoci se zítřejší (středa) ladies v Prague Dance Centre v Holešovicích NEKONAJÍ!

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

Páteční tančírna v provozu

Vážení taneční přátelé,

po letní pauze se vrací vaše i naše oblíbená páteční tančírna. První tančírna proběhne 8. září 2022, a od tohoto pátku pak už pravidelně až do Vánoc.
Vše zůstává při starém:

• vstupné 100 Kč/os.
  • tančíme od 20:00 do půlnoci

Speciálně-tematicky-slavnostně laděné MEGA tančírny budou letos následovně:

• 4. 11. 2022 Halloweenská megatančírna
  • 2. 12. 2022 Vánoční/Mikulášská megatančírna

Moc se na vás na parketě těšíme! Anebo… se těšíme i na baru :-)

TANEČNÍ ŠKOLA HES – DANCE STATION

NOVÉ KURZY, NOVÉ MOŽNOSTI – stačí si jen vybrat a kliknout

Taneční pro středoškoláky Taneční pro vysokoškoláky a dospělé
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Kurzy Ladies latiny Kurzy salsy
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let Kurzy Pilates
Contemporary Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let
Dance Station Elements Taneční skupiny OUT OF BOUNDS a XSTYLE
Lyrical jazz
Dance Station Elements

Taneční škola HES – Dance Station

Máme pro vás velkou novinu. Dvě silné značky se spojily. Taneční škola Hes získala taneční studio Dance Station. Získáváte tím možnost využívat nabídku hned tří tanečních studií po Praze. Díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout program pro všechny generace. Od dvouletých předškoláčků až po dospělé, včetně těch nejstarších důchodového věku, od hobby úrovně až po vrcholový tanec profesionální kvality a profesionální uplatnění. Od jednotlivých lekcí open class a individuální výuky, přes kratší kurzy, pravidelné kondiční a rekreační tréninky až po systematickou tréninkovou činnost na sportovní úrovni včetně velkých prázdninových campů a workshopů. Ono se toho vlastně moc nezmění. Stále se budete setkávat v lekcích a na trénincích se špičkovými lektory na profesionální úrovni. Jen budete mít větší možnosti a pestřejší výběr. VÍTEJTE v tanečních studiích DANCE STATION.

Velice se omlouváme, ale studio na Můstku nebude od 1.3.2016 fungovat. Budova se bude bourat.
V současné době se snažíme najít náhradní prostory pro Vaše kurzy a trénovaní. Otevírat nové kurzy budeme nejspíš až na podzim . Za způsobené komplikace se velice omlouváme a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.

Veškeré tréninky soutěžních složek byly přesunuty na naše ostatní studia Dance Station Vyšehrad a Dance Station Palmovka.

Dále byly přesunuty kurzy Contemporary a Lyrical Jazzu s Tomášek Kuťákem na které můžete stále chodit.

hobbyContemporaryStředaod 14.9.202217:45 - 19:15Dancers ClubPřihlásit se »

Ceny: od Května

• Contemporary 7 lekcí, 990,–Kč, vyučuje
  • Contemporary + Lyrical Jazz 15 lekcí, 1490,–Kč, vyučuje Tomáš Kuťák (Středa 17:30–19:00 Contemporary v Dance Station Vyšehrad + Pátek 18:00–19:30 Lyrical jazz v Dance Station Palmovka)