TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

TANEČNÍ ŠKOLA HES – DANCE STATION

NOVÉ KURZY, NOVÉ MOŽNOSTI – stačí si jen vybrat a kliknout

Taneční pro středoškoláky Taneční pro vysokoškoláky a dospělé
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Kurzy Ladies latiny Kurzy salsy
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let Kurzy Pilates
Contemporary Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let
Dance Station Elements Taneční skupiny OUT OF BOUNDS a XSTYLE
Lyrical jazz
Dance Station Elements

Taneční škola HES – Dance Station

Máme pro vás velkou novinu. Dvě silné značky se spojily. Taneční škola Hes získala taneční studio Dance Station. Získáváte tím možnost využívat nabídku hned tří tanečních studií po Praze. Díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout program pro všechny generace. Od dvouletých předškoláčků až po dospělé, včetně těch nejstarších důchodového věku, od hobby úrovně až po vrcholový tanec profesionální kvality a profesionální uplatnění. Od jednotlivých lekcí open class a individuální výuky, přes kratší kurzy, pravidelné kondiční a rekreační tréninky až po systematickou tréninkovou činnost na sportovní úrovni včetně velkých prázdninových campů a workshopů. Ono se toho vlastně moc nezmění. Stále se budete setkávat v lekcích a na trénincích se špičkovými lektory na profesionální úrovni. Jen budete mít větší možnosti a pestřejší výběr. VÍTEJTE v tanečních studiích DANCE STATION.

Velice se omlouváme, ale studio na Můstku nebude od 1.3.2016 fungovat. Budova se bude bourat.
V současné době se snažíme najít náhradní prostory pro Vaše kurzy a trénovaní. Otevírat nové kurzy budeme nejspíš až na podzim . Za způsobené komplikace se velice omlouváme a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.

Veškeré tréninky soutěžních složek byly přesunuty na naše ostatní studia Dance Station Vyšehrad a Dance Station Palmovka.

Dále byly přesunuty kurzy Contemporary a Lyrical Jazzu s Tomášek Kuťákem na které můžete stále chodit.

hobbyModernaPondělíod 10.9.201820:00 - 21:30Dancers ClubPřihlásit se »
hobbyContemporaryStředaod 12.9.201817:30 - 19:00KCPPřihlásit se »

Ceny: od Května

• Contemporary 7 lekcí, 990,–Kč, vyučuje