OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

TANEČNÍ ŠKOLA HES – DANCE STATION

NOVÉ KURZY, NOVÉ MOŽNOSTI – stačí si jen vybrat a kliknout

Taneční pro středoškoláky Taneční pro vysokoškoláky a dospělé
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Kurzy Ladies latiny Kurzy salsy
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let Kurzy Pilates
Contemporary Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let
Dance Station Elements Taneční skupiny OUT OF BOUNDS a XSTYLE
Lyrical jazz
Dance Station Elements

Taneční škola HES – Dance Station

Máme pro vás velkou novinu. Dvě silné značky se spojily. Taneční škola Hes získala taneční studio Dance Station. Získáváte tím možnost využívat nabídku hned tří tanečních studií po Praze. Díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout program pro všechny generace. Od dvouletých předškoláčků až po dospělé, včetně těch nejstarších důchodového věku, od hobby úrovně až po vrcholový tanec profesionální kvality a profesionální uplatnění. Od jednotlivých lekcí open class a individuální výuky, přes kratší kurzy, pravidelné kondiční a rekreační tréninky až po systematickou tréninkovou činnost na sportovní úrovni včetně velkých prázdninových campů a workshopů. Ono se toho vlastně moc nezmění. Stále se budete setkávat v lekcích a na trénincích se špičkovými lektory na profesionální úrovni. Jen budete mít větší možnosti a pestřejší výběr. VÍTEJTE v tanečních studiích DANCE STATION.

Velice se omlouváme, ale studio na Můstku nebude od 1.3.2016 fungovat. Budova se bude bourat.
V současné době se snažíme najít náhradní prostory pro Vaše kurzy a trénovaní. Otevírat nové kurzy budeme nejspíš až na podzim . Za způsobené komplikace se velice omlouváme a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.

Veškeré tréninky soutěžních složek byly přesunuty na naše ostatní studia Dance Station Vyšehrad a Dance Station Palmovka.

Dále byly přesunuty kurzy Contemporary a Lyrical Jazzu s Tomášek Kuťákem na které můžete stále chodit.

hobbyModernaPondělíod 25.9.201720:00 - 21:30KCPPřihlásit se »
hobbyContemporaryStředaod 13.9.201717:30 - 19:00KCPPřihlásit se »

Ceny: od Května

• Contemporary 7 lekcí, 990,–Kč, vyučuje