PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

TANEČNÍ ŠKOLA HES – DANCE STATION

NOVÉ KURZY, NOVÉ MOŽNOSTI – stačí si jen vybrat a kliknout

Taneční pro středoškoláky Taneční pro vysokoškoláky a dospělé
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Kurzy Ladies latiny Kurzy salsy
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let Kurzy Pilates
Contemporary Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let
Dance Station Elements Taneční skupiny OUT OF BOUNDS a XSTYLE
Lyrical jazz
Dance Station Elements

Taneční škola HES – Dance Station

Máme pro vás velkou novinu. Dvě silné značky se spojily. Taneční škola Hes získala taneční studio Dance Station. Získáváte tím možnost využívat nabídku hned tří tanečních studií po Praze. Díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout program pro všechny generace. Od dvouletých předškoláčků až po dospělé, včetně těch nejstarších důchodového věku, od hobby úrovně až po vrcholový tanec profesionální kvality a profesionální uplatnění. Od jednotlivých lekcí open class a individuální výuky, přes kratší kurzy, pravidelné kondiční a rekreační tréninky až po systematickou tréninkovou činnost na sportovní úrovni včetně velkých prázdninových campů a workshopů. Ono se toho vlastně moc nezmění. Stále se budete setkávat v lekcích a na trénincích se špičkovými lektory na profesionální úrovni. Jen budete mít větší možnosti a pestřejší výběr. VÍTEJTE v tanečních studiích DANCE STATION.

Velice se omlouváme, ale studio na Můstku nebude od 1.3.2016 fungovat. Budova se bude bourat.
V současné době se snažíme najít náhradní prostory pro Vaše kurzy a trénovaní. Otevírat nové kurzy budeme nejspíš až na podzim . Za způsobené komplikace se velice omlouváme a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.

Veškeré tréninky soutěžních složek byly přesunuty na naše ostatní studia Dance Station Vyšehrad a Dance Station Palmovka.

Dále byly přesunuty kurzy Contemporary a Lyrical Jazzu s Tomášek Kuťákem na které můžete stále chodit.

hobbyModernaPondělíod 12.10.202020:00 - 21:30Dancers ClubPřihlásit se »

Ceny: od Května

• Contemporary 7 lekcí, 990,–Kč, vyučuje
  • Contemporary + Lyrical Jazz 15 lekcí, 1490,–Kč, vyučuje Tomáš Kuťák (Středa 17:30–19:00 Contemporary v Dance Station Vyšehrad + Pátek 18:00–19:30 Lyrical jazz v Dance Station Palmovka)