SPECIÁLNÍ LAST MINUTE AKCE NA TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ

Od 4.9.2018 do 30.9.2018 nabízíme LAST MINUTE slevu pro kluky, a to vybrané taneční kurzy jen za 1990,–. Sleva se týká kurzu Z51 – pátek od 18:15 a kurzu Z71 – neděle od 16:15.

Dále nabízíme SPECIÁLNÍ AKCI NA ÚTERNÍ KURZY, a to slevu 300,–, která se dá kombinovat s párovou slevou a platí tedy i na přihlášky v páru!

Neváhejte a přihlašujte se ZDE. Místa ubývají a taneční se blíží!

Těšíme se na Vás!

NOVINKA - LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

NOVINKA – VíKENDOVÝ KURZY LADIES LATINO

Otevřeli jsme pro Vás víkend plný tance, který Vás nastartuje do nové sezóny. Intenzivní víkendový workshop 6.-7.10.2018 v Kon­gresovém centru Praha, každý den 3 hodiny latiny – každá hodina jiný tanec. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé, tedy pro všechny naše absolventky (i cizí). Lze zakoupit permanentku na celý víkend za 900,– nebo jeden den za 500,–. V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, bude možné zakoupit jednotlivé lekce za 200,–. NEVÁHEJTE, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlásit se můžete ZDE

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Tančírny v provozu i přes léto

Letos poprvé necháme naše pravidelné páteční tančírny v provozu i v průběhu letních prázdnin. Kromě státního svátku 6.7. jste vítáni každý pátek od 20:00 v Dancers' Clubu, Koněvova 19, těšíme se na vás!

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

TANEČNÍ ŠKOLA HES – DANCE STATION

NOVÉ KURZY, NOVÉ MOŽNOSTI – stačí si jen vybrat a kliknout

Taneční pro středoškoláky Taneční pro vysokoškoláky a dospělé
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Kurzy Ladies latiny Kurzy salsy
Taneční pro vysokoškoláky a dospělé Kurzy ladies latiny
Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let Kurzy Pilates
Contemporary Tanečky pro děti 2–4 roky a 4–6 let
Dance Station Elements Taneční skupiny OUT OF BOUNDS a XSTYLE
Lyrical jazz
Dance Station Elements

Taneční škola HES – Dance Station

Máme pro vás velkou novinu. Dvě silné značky se spojily. Taneční škola Hes získala taneční studio Dance Station. Získáváte tím možnost využívat nabídku hned tří tanečních studií po Praze. Díky tomuto spojení vám můžeme nabídnout program pro všechny generace. Od dvouletých předškoláčků až po dospělé, včetně těch nejstarších důchodového věku, od hobby úrovně až po vrcholový tanec profesionální kvality a profesionální uplatnění. Od jednotlivých lekcí open class a individuální výuky, přes kratší kurzy, pravidelné kondiční a rekreační tréninky až po systematickou tréninkovou činnost na sportovní úrovni včetně velkých prázdninových campů a workshopů. Ono se toho vlastně moc nezmění. Stále se budete setkávat v lekcích a na trénincích se špičkovými lektory na profesionální úrovni. Jen budete mít větší možnosti a pestřejší výběr. VÍTEJTE v tanečních studiích DANCE STATION.

Velice se omlouváme, ale studio na Můstku nebude od 1.3.2016 fungovat. Budova se bude bourat.
V současné době se snažíme najít náhradní prostory pro Vaše kurzy a trénovaní. Otevírat nové kurzy budeme nejspíš až na podzim . Za způsobené komplikace se velice omlouváme a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.

Veškeré tréninky soutěžních složek byly přesunuty na naše ostatní studia Dance Station Vyšehrad a Dance Station Palmovka.

Dále byly přesunuty kurzy Contemporary a Lyrical Jazzu s Tomášek Kuťákem na které můžete stále chodit.

hobbyModernaPondělíod 10.9.201820:00 - 21:30Dancers ClubPřihlásit se »
hobbyContemporaryStředaod 12.9.201817:30 - 19:00KCPPřihlásit se »

Ceny: od Května

• Contemporary 7 lekcí, 990,–Kč, vyučuje