OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

ŘÍJEN – PROSINEC 2017

MODERNA

hobbyModernaPondělíod 25.9.201720:00 - 21:30KCPPřihlásit se »
hobbyContemporaryStředaod 13.9.201717:30 - 19:00KCPPřihlásit se »

Ceny a rozsah:

• Contemporary 18 lekcí, 2550,–Kč, vyučuje Tomáš Kuťák
  • Moderna 16 lekcí, 2250,–Kč, vyučuje Petr Faltus

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Tomáš Kuťák

Tomáš je absolvent JÁMU oboru pedagogika tance. Je lektor největších tanečních studií v Praze. Také je choreograf muzikálu Mýdlový princ, zakladatel a choreograf Evil dancers dance company a celkově má 15-ti letou praxi.

kutak.jpg

Petr Faltus

Petr Faltus je tanečník, trenér a choreograf, který od roku 2007 aktivně tančil a vyučoval v liberecké taneční skupině TAKT Liberec. Nyní působí na pražské a plzeňské divadelní muzikálové scéně. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem ke každému tanečníkovi. Aktivně vyučuje taneční styly street dance, modern dance, jazz dance a contemporary. V současné době tanečník v muzikálech Sestra v akci, Bonnie a Clyde, Čas růží, West Side Story, Liduschka Baarová, Mefisto aj.

faltus.jpg