Mimořádné zrušení kurzů - pondělní ladies DC

POZOR

z provozních důvodů jsou dnes, v pondělí 18. 3. 2019, ZRUŠENY kurzy ladies Lz60 a Lmp65 v Dancers' Clubu (Žižkov). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

ÚNOR 2019 – ČERVEN 2019

MODERNA

hobbyModernaPondělíod 4.2.201920:00 - 21:30Dancers ClubPřihlásit se »
hobbyContemporaryStředaod 6.2.201917:30 - 19:00KCPPřihlásit se »

Ceny a rozsah:

• Contemporary 18 lekcí, 2850,–Kč, vyučuje Tomáš Kuťák
  • Moderna 18 lekcí, 2850,–Kč, vyučuje Petr Faltus

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Tomáš Kuťák

Tomáš je absolvent JÁMU oboru pedagogika tance. Je lektor největších tanečních studií v Praze. Také je choreograf muzikálu Mýdlový princ, zakladatel a choreograf Evil dancers dance company a celkově má 15-ti letou praxi.

kutak.jpg

Petr Faltus

Petr Faltus je tanečník, trenér a choreograf, který od roku 2007 aktivně tančil a vyučoval v liberecké taneční skupině TAKT Liberec. Nyní působí na pražské a plzeňské divadelní muzikálové scéně. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem ke každému tanečníkovi. Aktivně vyučuje taneční styly street dance, modern dance, jazz dance a contemporary. V současné době tanečník v muzikálech Sestra v akci, Bonnie a Clyde, Čas růží, West Side Story, Liduschka Baarová, Mefisto aj.

faltus.jpg