Zápisové kanceláře v Kongresovém centru - provoz léto

Zápisová kancelář Taneční školy Hes je v období letních prázdnin uzavřena. Otevřena bude opět od 2.9.2019.. Přejem hezké prázdniny!

Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

PILATES V PRAGUE DANCE CENTRE NA PRAZE 7!!

PILATES PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Metoda Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Vytvořil je Joseph H. Pilates (1883 – 1967) a zajímavé určitě je, že bylo velmi populární u veřejnosti i tanečníků již od čtyřicátých let. Nyní se okruh „uživatelů“ rozšířil nejen o zpěváky, fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky, ale v poslední době díky propagaci pronikla i do oblasti fitness po celém světě. Je vhodná pro každý věk dětmi počínaje. Je to metoda tvarování postavy na základě spolupráce těla a mysli.

Pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Přijďte si do našeho kurzu zacvičit a zakončit tak aktivně pracovní den.

Cena a rozsah:

• PILATES , 2990,– Kč, 10 lekcí

Vyučuje:

• Helenka Bártlová – taneční terapeutka a lektorka Pilates, získala řadu zkušeností z mezinárodních workshopů, na kterých se setkala s významnými učiteli — s přímými žáky Josepha Pilatese, jako je Lolita San Miguel, Mary Bowen nebo Ron Fletcher. Koncem července 2011 Helena úspěšně dokončila Pilates Master Mentor Program v USA u Lolity San Miguel, dnes již jediné žijící legendy Pilates, kterou pro výuku Pilates přímo certifikoval zakladatel metody Joseph Hubertus Pilates. Obdržela titul Second Generation Pilates Teacher a Lolita San Miguel Pilates Master.
helena-bartlova.jpg