OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

PILATES V PRAGUE DANCE CENTRE NA PRAZE 7!!

PILATES PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Metoda Pilates je cvičení, kde tělo a duše jsou jeden celek. Vytvořil je Joseph H. Pilates (1883 – 1967) a zajímavé určitě je, že bylo velmi populární u veřejnosti i tanečníků již od čtyřicátých let. Nyní se okruh „uživatelů“ rozšířil nejen o zpěváky, fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky, ale v poslední době díky propagaci pronikla i do oblasti fitness po celém světě. Je vhodná pro každý věk dětmi počínaje. Je to metoda tvarování postavy na základě spolupráce těla a mysli.

Pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Přijďte si do našeho kurzu zacvičit a zakončit tak aktivně pracovní den.

základníPILATESPondělíod 2.10.201718:15 - 19:15PDCPřihlásit se »

Cena a rozsah:

• PILATES , 2990,– Kč, 15 lekcí

Vyučuje:

• Helenka Bártlová – taneční terapeutka a lektorka Pilates, získala řadu zkušeností z mezinárodních workshopů, na kterých se setkala s významnými učiteli — s přímými žáky Josepha Pilatese, jako je Lolita San Miguel, Mary Bowen nebo Ron Fletcher. Koncem července 2011 Helena úspěšně dokončila Pilates Master Mentor Program v USA u Lolity San Miguel, dnes již jediné žijící legendy Pilates, kterou pro výuku Pilates přímo certifikoval zakladatel metody Joseph Hubertus Pilates. Obdržela titul Second Generation Pilates Teacher a Lolita San Miguel Pilates Master.
helena-bartlova.jpg