Mimořádné zrušení kurzů - pondělní ladies DC

POZOR

z provozních důvodů jsou dnes, v pondělí 18. 3. 2019, ZRUŠENY kurzy ladies Lz60 a Lmp65 v Dancers' Clubu (Žižkov). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

DUBEN – ČERVEN 2019

SALSA

mírně pokročilíSalsa Smp06Úterýod 2.4.201918:00 - 19:00PDCPřihlásit se »
středně pokročilíSalsa Ssp07Úterýod 2.4.201919:00 - 20:00PDCPřihlásit se »
pokročilíSalsa Sp08Úterýod 2.4.201920:00 - 21:00PDCPřihlásit se »

Cena a rozsah:

Salsa 10 lekcí (10×60 min), 1.490,–Kč/os.

• vyučují Agnieszka Przyhoda a Milan Zukal.

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Úroveň:
- Smp06 – mírně pokročilí – nové figury, pokračování v technice vedení
- Ssp07 – středně pokročilí – náročnější figury a zlepšování vedení
- Sp08 – pokročilí – ještě náročnější figury, zdokonalování vedení Vyzkoušejte, level je možné změnit.

Místo výuky: PRAGUE DANCE CENTRE – Jankovcova 2a, Praha 7, vidíte ho z Libeňského mostu – 2.patro autosalonu OPEL (firma Autovars) vedle budovy KOVO, dvě stanice TRAM od metra „B“ Palmovka, tři stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo nádraží Holešovice (zastávka Maniny).

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.,

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.