Změna otevírací doby zápisové kanceláře ve čtvrtek 19.9.2019

Z provozních důvodů bude zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena dnes, ve čtvrtek 19. září 2019, pouze do 16:30. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

ŘÍJEN – PROSINEC 2019

SALSA

základníSalsa Sz01Úterýod 8.10.201918:00 - 19:00PDCPřihlásit se »
mírně pokročilíSalsa Smp02Úterýod 8.10.201919:00 - 20:00PDCPřihlásit se »
pokročilíSalsa Sp03Úterýod 8.10.201920:00 - 21:00PDCPřihlásit se »

Cena a rozsah:

Salsa 10 lekcí (10×60 min), 1.490,–Kč/os.

• vyučují Agnieszka Przyhoda a Milan Zukal.

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Úroveň:
- Sz01 – základní – základní figury, úvod vedení
- Smp02 – mírně pokročilí – nové figury a pokračování v technice vedení
- Sp03 – pokročilí – ještě náročnější figury, zdokonalování vedení Vyzkoušejte, level je možné změnit.

Místo výuky: PRAGUE DANCE CENTRE – Jankovcova 2a, Praha 7, vidíte ho z Libeňského mostu – 2.patro autosalonu OPEL (firma Autovars) vedle budovy KOVO, dvě stanice TRAM od metra „B“ Palmovka, tři stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo nádraží Holešovice (zastávka Maniny).

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.,

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.