Mimořádné zrušení kurzů - pondělní taneční na ARKÁDÁCH

POZOR, že z provozních důvodů jsou ZRUŠENY pondělní lekce (21.1.2019) tanečních kurzů v Konferenčním centru City na Pankráci – Arkády (taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky Dz11 a Dp26).

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

LEDEN – BŘEZEN 2019

ZOUK

mírně pokročilíZouk Zmp03Středaod 23.1.201919:00 - 20:15Dancers ClubPřihlásit se »
středně pokročilíZouk Zsp04Středaod 23.1.201920:30 - 21:45Dancers ClubPřihlásit se »

Cena a rozsah:

Zouk 11 lekcí (11×75 min), 2.200,–Kč/os.

• vyučují Lucia Kubašová a Zdeněk Lužný

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Úroveň:
  Zmp03 – mírně pokročilí – nové a náročnější figury, pokračování v technice vedení
  Zsp04 – středně pokročilí – nové pokročilé figury, detailní technika vedení

Vyzkoušejte, level je možné změnit.

Místo výuky: DANCERS' CLUB – Koněvova 19, Praha 3, Sokol Žižkov – 2.patro, dvě stanice BUS od metra „A“ Flora.

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.,

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.