NOVINKA - LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

NOVINKA – LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

Byly jste celé prázdniny pryč a tance už se nemůžete dočkat? Otevřeli jsme pro Vás víkend plný tance, který Vás nastartuje do nové sezóny. Intenzivní víkendový workshop v Kongresovém centru Praha, každý den 3 hodiny latiny – každá hodina jiný tanec. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé, tedy pro všechny naše absolventky (i cizí). Lze zakoupit permanentku na celý víkend za 900,– nebo jeden den za 500,–. V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, bude možné zakoupit jednotlivé lekce za 200,–. NEVÁHEJTE, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlášky: https://www.tanecniskola.cz/…kurzy/ladies

Opakovací taneční kurzy tanečních i ladies - ZÁŘÍ 2018

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 3.9.2018. Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Tančírny v provozu i přes léto

Letos poprvé necháme naše pravidelné páteční tančírny v provozu i v průběhu letních prázdnin. Kromě státního svátku 6.7. jste vítáni každý pátek od 20:00 v Dancers' Clubu, Koněvova 19, těšíme se na vás!

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

DUBEN – ČERVEN 2018

ZOUK

základníZouk Zz05Středaod 18.4.201818:30 - 19:45PDCPřihlásit se »
mírně pokročilíZouk Zmp06Středaod 18.4.201820:00 - 21:15PDCPřihlásit se »

Cena a rozsah:

Zouk 10 lekcí (10×75 min), 1.890,–Kč/os.

• vyučují Lucia Kubašová a Zdeněk Lužný

PŘEHLED PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍCH KURZŮ

Úroveň:
  Zz05 – základní – pro ty co se zoukem začínají
  Zmp06 – mírně pokročilí – nové a náročnější figury, pokračování v technice vedení

Vyzkoušejte, level je možné změnit.

Místo výuky: PRAGUE DANCE CENTRE – Jankovcova 2a, Praha 7, vidíte ho z Libeňského mostu – 2.patro autosalonu OPEL (firma Autovars) vedle budovy KOVO, dvě stanice TRAM od metra „B“ Palmovka, tři stanice TRAM od metra „C“ Vltavská nebo nádraží Holešovice (zastávka Maniny).

Přihlašovat se lze jednotlivě i v párech.,

Vhodné oblečení:

• společenské kalhoty, tréninkové kalhoty, tepláky, legíny, sukýnka – oblečení by mělo umožňovat volný pohyb, džíny nedoporučujeme
  • společenské boty, tenisky, jazzovky, taneční botky – opět je kladen důraz na pohodlí a možnost pohybu

Stornovací podmínky:

1. Při zrušení účasti ze zdravotních důvodů je stornopoplatek 10% ze zaplacené ceny.
  2. Při zrušení účasti před zahájením kurzu z jiných, než zdravotních důvodů je stornopoplatek 20% ze zaplacené ceny.
  3. Po zahájení kurzu je stornopoplatek 100% ze zaplacené ceny, kurzovné nevracíme.
  4. V odůvodněných případech a po vzájemné dohodě lze přesunout účast do následujícího období.