Prague Dance Centre SPŠ J.Gočára
Novinky
Taneční kurzy na DUBEN - ČERVEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných jarních tanečních kurzů:

Protančete s námi botky i v novém roce 2018

Radujte se s námi a bavte se tancem i v roce 2018!

Krásné Vánoce a protančený nový rok

vám přeje

Tým Taneční školy HES

Otevírací doba kanceláře mezi svátky

Zápisové kancelář v Kongresovém centru je otevřena do 21.12.2017. Poté je otevřena až od 3.1.2018.

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ ZIMA 2018

Právě jsme pro Vás zveřejnili rozpis víkendových tanečních na období ZIMA 2018. V tomto období jsou vypsány kurzy základní, pokročilí a speciálky! Jako NOVINKU jsme pro Vás otevřeli možnost přihlásit se jen na jeden den! Vyberte si tance, které potřebujete zopakovat a přihlašte se!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

Do tanečních se prostě chodí.

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

Přihlásit se můžete prostřednictvím tohoto webu nebo osobně v naší zápisové kanceláři.
On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Čt 13:30 – 17:30hod.
Info kancelář: tel. 603 933 833

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

https://www.facebook.com/…cniskola.cz/?…

Těšíme se na Vás

PRAHA

Jeden týden letní školy tance nás čeká klasický balet v Praze. Na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě bude baletizol, tyče a zrcadlové stěny. A ať bude venku zima nebo vedro, tady bude stále stejná teplota a uvidíte, že se vám ze sálu nebude ani chtít ven.
Proběhne zde i poslední běh – soustředění latinskoamerických tanců.
Hiphopmeeting bude probíhat ve sportovní hale TJ Pankrác těsně u metra „C“ Pražské povstání.

Ubytování v Praze

Pokud budete potřebovat, tak vám ho za 300Kč/noc zajistíme. (Internát střední školy Neklanova ul., Praha 2 – je těsně pod Vyšehradem – 5–10 min. od Kongresového centra.)

Stravování v Praze

Stravování je zcela na vás. Obědy si můžete koupit přímo v jídelně Kongresového centra. Doporučíme vám také, co je dobré v okolí.

Stravování – Hiphopmeeting

Obědy si budete moci vždy den předem objednat na hale. Snídaně (pouze pro ubytované v DM Neklanova) si budete noci doobjednat před nástupem nebo při něm.

PELHŘIMOV

Opět nás letos čeká malebné městečko Pelhřimov. Leží v kouzelné části Českomoravské vrchoviny, zhruba v polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Ubytování je v Domově mládeže ve velmi kvalitních dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na jednotlivých patrech jsou kuchyňky (jednu vám letos opět lépe vybavíme na vaření) a klubovny s TV. K dispozici máme video, posilovnu, pinec a basket.
Čtyři tělocvičny a velkou sportovní halu najdete přímo v areálu a dostanete se tam „suchou nohou“, stejně tak jako do nedávno nově zrekonstruované jídelny.Je také zrekonstruováno parkoviště u Domova mládeže, které bude sloužit především pro nás. Nedaleko areálu je výborné koupání – krytý bazén a přírodní rybník Stráž. Také můžete popojet (vlakem nebo auty) k nádhernému zatopenému písečnému lomu v Horní Cerekvi. A navíc na vás čeká město Pelhřimov, lákající k večerním procházkám, se svými romantickými zákoutími, sportovními, kulinářskými i kulturními atrakcemi, včetně slavného muzea kuriozit agentury „Dobrý den“. Těšit se také můžete na nezbytné večerní párty v Saunabaru.

Pelhrimov-namesti.jpg Pelhrimov-ubytovna.jpg

TŘEŠŤ

Uprostřed prázdnin budeme v Třešti. A také sem jedeme v závěru prázdnin s Czech Dance Campem.
Nevelké jihočeské městečko Třešť plně nahradilo Hlušice, do kterých jsme jezdili 15 let. Najdete ho v srdci Českomoravské vrchoviny, asi v polovině cesty mezi Jihlavou a Telčí, 40km od Pelhřimova. Náš hostitel, Střední odborná škola Třešť, nám nabízí především více kvalitních tréninkových prostor a lépe vybavený areál. I zde můžeme dodržet základní filozofii naší letní školy, že bydlet, trénovat i jíst budeme na jednom místě, v jednom místě, bez zbytečného docházení.

Ubytování, areál

Jsou zde dvoulůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou. I když pokoje odpovídají obvyklé úrovni internátu střední školy, přesto je to na rozdíl od běžných českých prázdninových workshopů příjemný luxus. Každý rok jsou postupně lépe vybavovány.
Na tréninky jenom seběhnete do přízemí, kde je velký taneční sál, 2 tělocvičny, baletní sál se zrcadly a samozřejmě nepostradatelná jídelna.
Na každém patře ubytovacího bloku je klubovna s televizí. Venku najdete fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, dokonce i minigolf a v přízemí u vstupu báreček pouze pro vás. K prázdninám patří i koupání – loni nám v Třešti postavili koupaliště – za hotelem Harmony – uvedení do provozu bylo 25.5.2016. Bylo to příjemné, uvidíme jak za rok koupaliště vylepšili, nechme se překvapit. Zhruba 3km od Třeště se nachází úžasný zatopený lom – jedno z nejčistších koupání v oblasti Jihlavska. Další zatopený lom v Horní Cerekvi je stejně daleko jako z Pelhřimova, cca 18km. Je možné také snadno dojet i do aquaparku v Jihlavě.
Trešť – panorama Trešť – lom

Stravování – Třešť i Pelhřimov

Opět nám vaří školní jídelny přímo v objektu školy. Prvním jídlem je nedělní večeře, posledním jídlem je sobotní oběd. POZOR!! V Třešti nejsou druhé večeře. Stravu si můžete zkombinovat ze snídaní, obědů a večeří. V Pelhřimově si můžete navíc objednat 2.večeři. A ta se docela hodí.
dětí na dětských táborech stravu ale kombinovat nedoporučujeme. Děti by měly dostat automaticky plnou penzi, tedy jídlo 3×-4× denně, aby nám dobře baštili. Dbáme také na pitný režim malých tanečníků.
Mládež a dospělí si samozřejmě mohou vzít plnou penzi také nebo si mohou z jídel vybrat a stravu zkombinovat (např. pouze obědy). Dobře si to rozmyslete, při příjezdu je možnost změny omezená.
Prvním jídlem je nedělní večeře, posledním sobotní oběd.
Nebo můžete „být o hladu“ (a stravovat se podle svého v restauračních zařízeních v okolí, případně něco ukuchtit v kuchyňkách ubytovacího objektu). Pokud si budete chtít vařit sami, umožníme vám to ve speciálně vybavené kuchyňce.