TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

PRAHA

Jeden týden letní školy tance nás čeká klasický balet v Praze. Na obou našich tréninkových sálech v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě bude baletizol, tyče a zrcadlové stěny. A ať bude venku zima nebo vedro, tady bude stále stejná teplota a uvidíte, že se vám ze sálu nebude ani chtít ven.

Ubytování v Praze

Pokud budete potřebovat, tak vám ho za 300Kč/noc zajistíme. (Internát střední školy Neklanova ul., Praha 2 – je těsně pod Vyšehradem – 5–10 min. od Kongresového centra.)

Stravování v Praze

Stravování je zcela na vás. Obědy si můžete koupit přímo v jídelně Kongresového centra. Doporučíme vám také, co je dobré v okolí.

PELHŘIMOV

Opět nás letos čeká malebné městečko Pelhřimov. Leží v kouzelné části Českomoravské vrchoviny, zhruba v polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Ubytování je v Domově mládeže ve velmi kvalitních dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na jednotlivých patrech jsou kuchyňky (jednu vám letos opět lépe vybavíme na vaření) a klubovny s TV. K dispozici máme video, posilovnu, pinec a basket.
Čtyři tělocvičny a velkou sportovní halu najdete přímo v areálu a dostanete se tam „suchou nohou“, stejně tak jako do nedávno nově zrekonstruované jídelny.Je také zrekonstruováno parkoviště u Domova mládeže, které bude sloužit především pro nás. Nedaleko areálu je výborné koupání – krytý bazén a přírodní rybník Stráž. Také můžete popojet (vlakem nebo auty) k nádhernému zatopenému písečnému lomu v Horní Cerekvi. A navíc na vás čeká město Pelhřimov, lákající k večerním procházkám, se svými romantickými zákoutími, sportovními, kulinářskými i kulturními atrakcemi, včetně slavného muzea kuriozit agentury „Dobrý den“. Těšit se také můžete na nezbytné večerní párty v Saunabaru.

Pelhrimov-namesti.jpg Pelhrimov-ubytovna.jpg

TŘEŠŤ

Uprostřed prázdnin budeme v Třešti. A také sem jedeme v závěru prázdnin s Czech Dance Campem.
Nevelké jihočeské městečko Třešť plně nahradilo Hlušice, do kterých jsme jezdili 15 let. Najdete ho v srdci Českomoravské vrchoviny, asi v polovině cesty mezi Jihlavou a Telčí, 40km od Pelhřimova. Náš hostitel, Střední odborná škola Třešť, nám nabízí především více kvalitních tréninkových prostor a lépe vybavený areál. I zde můžeme dodržet základní filozofii naší letní školy, že bydlet, trénovat i jíst budeme na jednom místě, v jednom místě, bez zbytečného docházení.

Ubytování, areál

Jsou zde dvoulůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou. I když pokoje odpovídají obvyklé úrovni internátu střední školy, přesto je to na rozdíl od běžných českých prázdninových workshopů příjemný luxus. Každý rok jsou postupně lépe vybavovány.
Na tréninky jenom seběhnete do přízemí, kde je velký taneční sál, 2 tělocvičny, baletní sál se zrcadly a samozřejmě nepostradatelná jídelna.
Na každém patře ubytovacího bloku je klubovna s televizí. Venku najdete fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, dokonce i minigolf a v přízemí u vstupu báreček pouze pro vás. K prázdninám patří i koupání – předloni nám v Třešti postavili koupaliště – za hotelem Harmony – uvedení do provozu bylo 25.5.2016. Bylo to příjemné, uvidíme jak letos poporostla zasazená zeleň. Zhruba 3km od Třeště se nachází úžasný zatopený lom – jedno z nejčistších koupání v oblasti Jihlavska. Další zatopený lom v Horní Cerekvi je stejně daleko jako z Pelhřimova, cca 18km. Je možné také snadno dojet i do aquaparku v Jihlavě.
Trešť – panorama Trešť – lom

Stravování – Třešť i Pelhřimov

Opět nám vaří školní jídelny přímo v objektu školy. Prvním jídlem je nedělní večeře, posledním jídlem je sobotní oběd. POZOR!! V Třešti nejsou druhé večeře. Stravu si můžete zkombinovat ze snídaní, obědů a večeří. V Pelhřimově si můžete navíc objednat 2.večeři. A ta se docela hodí.
dětí na dětských táborech stravu ale kombinovat nedoporučujeme. Děti by měly dostat automaticky plnou penzi, tedy jídlo 3×-4× denně, aby nám dobře baštili. Dbáme také na pitný režim malých tanečníků.
Mládež a dospělí si samozřejmě mohou vzít plnou penzi také nebo si mohou z jídel vybrat a stravu zkombinovat (např. pouze obědy). Dobře si to rozmyslete, při příjezdu je možnost změny omezená.
Prvním jídlem je nedělní večeře, posledním sobotní oběd.
Nebo můžete „být o hladu“ (a stravovat se podle svého v restauračních zařízeních v okolí, případně něco ukuchtit v kuchyňkách ubytovacího objektu). Pokud si budete chtít vařit sami, umožníme vám to ve speciálně vybavené kuchyňce.