TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Otázky a odpovědi

• 1. Kdy uveřejňujete soustředění, abychom to nepropásli?

Program letní školy je zhruba jasný v lednu, informace na webu s možností přihlásit se uveřejňujeme většinou během února - března.

Účastníkům z minulých dvou let rozesíláme i tištěnou brožurku. Pokud si o ni napíšete, pošleme ji i vám.

• 2. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli i letos bude prázdninová škola?! Ještě jsem na žádném takovém pobytu nebyla a moc mě to láká. Doufám,že by nevadilo, že jsem z Klášterce nad Ohří. Kdy a jak bych se mohla přihlásit.

Ano, letní školu pořádáme každé prázdniny a doufám, že jich bude ještě hodně. Jezdí k nám lidi z celé České republiky i ze zahraničí, Klášterec je tedy docela blízko :-). Přihlášky jsou uveřejněny většinou na konci února, takže ji stačí:

• vyplnit na tomto webu
    • nebo zajít v Praze do Kongresového centra a přihlásit se osobně
    • nebo poslat poštou přihlášku z naší informační brožury

• 3. Syn byl loni na tanečním táboru na Šumavě a moc se mu tam líbilo. Je mu 13let. Může jet k vám?

Samozřejmě může. Prázdninová škola je ale určena především pro vážné zájemce o tanec a tomu je i podřízený program dětských táborů. Tréninky jsou prioritou a výuka je určena pro lidi, kteří se tanci cílevědomě věnují nebo se mu chtějí věnovat v tanečních souborech nebo profesionálně. Pobyt tedy není rekreací dětí v pravém slova smyslu - tak, jak je tomu na normálních táborech.

Pouze některé kurzy pro dospělé jsou rekreačního charakteru.

• 4. Když se k vám přihlásím, musím v tom týdnu chodit na všechny ty tance, co tam píšete?

Ne, to ani nejde. Každé okénko v našem přehledu je samostatný kurz, denně se učíte 4,5hodiny a ostatní kurzy už nezvládnete. Hlásíte se tedy jenom na „jedno okénko“, jednu taneční techniku, kterou si vyberte.

• 5. Nikdy jsem netancoval, můžu se k vám taky přihlásit?

Jasně. Vyber si kurz pro začátečníky. Ty jsou pro lidi, kteří ještě netancovali nebo toho zatím umí málo.

• 6. Může se k vám přihlásit celá skupina?

Ano, pokud je to včas a je volná kapacita. Pokud s vámi pojedou vaši trenéři, můžeme se dohodnout i na odlišném režimu a můžete mít i různá zvýhodnění.

• 7. Můžou na Break Dance taky holky?

Ano, běžně k nám jezdí. Docela hodně holek tancuje Break Dance. Nesmíš být ale moc velká princezna. Chce to mít dobrou fyzičku, sílu a vytrvalost. Nejlepší je gymnastická průprava.

• 8. Potřeboval bych vědět, jestli můžu platit na místě nebo pouze přes účet a složenkou?

Na místě můžete platit pouze výjimečně. Hrozně to zdržuje nástup účastníků, kterých je vzhledem k většímu počtu kurzů v jednom běhu docela dost. Nemáme to rádi. Snažte se uhradit kurz před odjezdem. Můžete platit také hotově v Kongresovém centru v Praze na Vyšehradě, ale pouze do konce června. Potom už jenom na bankovní účet.

• 9. Co budu muset předložit při příjezdu ?

Všechny informace vám posíláme v nástupním dopisu, který dostanete cca 14dní před nástupem. Je tam potvrzení o bezinfekčnosti a pro děti pod 15 let formulář o zdravotní způsobilosti, který si musí nechat potvrdit od lékaře. Také občanský průkaz a pro jistou si vezměte potvrzení o platbě, kdybychom ji nedohledali, aby se to dalo vyřešit na místě.

• 10. Jak musím spěchat s odesláním své přihlášky a kolik je tam volných míst?

Některé kurzy jsou plné do 14-ti dnů od uveřejnění, na některé se můžete přihlásit i o prázdninách. Jistota je jistota, takže přihlášku neodkládejte. Kapacita kurzů je omezená a u každé techniky jiná, protože se snažíme, aby výuka byla kvalitní a seriózní. V Pelhřimově máme navíc omezenou ubytovací kapacitu a pro později přihlášené účastníky zajišťujeme ubytování obtížně (cca 20minut daleko).