Tančírny 2018

Vaše oblíbené tančírny v našem tanečním studiu Dancers´ Club začínají již tento pátek 5.1.2018, tak kdo už se nemůže dočkat, přijďte si zatančit. Těšíme se na Vás!

Protančete s námi botky i v novém roce 2018

Radujte se s námi a bavte se tancem i v roce 2018

Krásné Vánoce a protančený Nový rok

vám přeje

Team Taneční školy HES

Otevírací doba kanceláře mezi svátky

Zápisové kancelář v Kongresovém centru je otevřena do 21.12.2017. Poté je otevřena až od 3.1.2018.

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ ZIMA 2018

Právě jsme pro Vás zveřejnili rozpis víkendových tanečních na období ZIMA 2018. V tomto období jsou vypsány kurzy základní, pokročilí a speciálky! Jako NOVINKU jsme pro Vás otevřeli možnost přihlásit se jen na jeden den! Vyberte si tance, které potřebujete zopakovat a přihlašte se!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

HIPHOPMEETING INTERNATIONAL 2017 – 11.ročník – NEKONÁ SE

Vážení přátelé.
Je nám to moc líto, ale musíme zrušit letošní Hiphopmeeting.
Bohužel nemáme dostatek přihlášených a nejsme schopni celý projekt financovat.
Uspořádali jsme 10 ročníků a dařilo se nám přivézt do České republiky mnoho skvělých lektorů, přestože v posledních letech to bylo velmi složité.
Letos se nám to už nepodaří. Možná, že se někdy tento projekt vrátí.
Děkujeme za toleranci a shovívavost všem pozvaným lektorům, které nemůžeme do Prahy přivézt a které jsou pro nás velké hvězdy – Henry Link, Marthe Vangeel, Mecnun Giasar, P-Lock, Meech, Jun Quemado a Dylan Mayoral.

Děkujeme všem věrným, přátelům a našemu teamu, kteří nám pomáhali.

HIPHOPMEETING 2017 – NEKONÁ SE

TERMÍN: 27.srpna – 2.září 2017
MÍSTO: PRAHA

HipHopMeeting 2017 se koná v PRAZE. To je samozřejmě skvělá zpráva, protože Praha nabízí spoustu možností pro nás při přípravě doprovodného programu i pro vaši vlastní zábavu. Je rozdělen na dvě části – choreo a underground. Můžete si vybrat všechno nebo pouze část workshopů. Součástí karet jsou i volné nebo zvýhodněné vstupy na akce mimo workshopy.

Pozvali jsme skvělé lektory a připravili jsme pro vaši zábavu doprovodný program na každý den.

HipHopMeeting je mezinárodní workshop streetových tanečních technik, na který jsou jako lektoři zváni choreografové a trenéři z celého světa.
Smyslem celého projektu je nabídnout českému Hip Hopu špičkové lektory a maximální množství tréninků, které je možné. Snažíme se dát vám příležitost na sobě udělat co největší kus práce a přitom udržet cenu za workshopy na co nejnižší úrovni. Lektory každý rok pečlivě vybíráme, aby týdenní workshop u nás byl nabouchaný, zajímavý a intenzivní.
Doufáme, že i při přípravě letošního jedenáctého ročníku se nám to povede. Měřítkem je pouze vaše spokojenost.

Podrobnější info najdete, když prokliknete konkrétní worskhop v přehledu kurzů

Na specializovaném webu pro HIPHOPMEETING – ZDE jsou ještě podrobnější informace.