OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

HIPHOPMEETING INTERNATIONAL 2017 – 11.ročník – NEKONÁ SE

Vážení přátelé.
Je nám to moc líto, ale musíme zrušit letošní Hiphopmeeting.
Bohužel nemáme dostatek přihlášených a nejsme schopni celý projekt financovat.
Uspořádali jsme 10 ročníků a dařilo se nám přivézt do České republiky mnoho skvělých lektorů, přestože v posledních letech to bylo velmi složité.
Letos se nám to už nepodaří. Možná, že se někdy tento projekt vrátí.
Děkujeme za toleranci a shovívavost všem pozvaným lektorům, které nemůžeme do Prahy přivézt a které jsou pro nás velké hvězdy – Henry Link, Marthe Vangeel, Mecnun Giasar, P-Lock, Meech, Jun Quemado a Dylan Mayoral.

Děkujeme všem věrným, přátelům a našemu teamu, kteří nám pomáhali.

HIPHOPMEETING 2017 – NEKONÁ SE

TERMÍN: 27.srpna – 2.září 2017
MÍSTO: PRAHA

HipHopMeeting 2017 se koná v PRAZE. To je samozřejmě skvělá zpráva, protože Praha nabízí spoustu možností pro nás při přípravě doprovodného programu i pro vaši vlastní zábavu. Je rozdělen na dvě části – choreo a underground. Můžete si vybrat všechno nebo pouze část workshopů. Součástí karet jsou i volné nebo zvýhodněné vstupy na akce mimo workshopy.

Pozvali jsme skvělé lektory a připravili jsme pro vaši zábavu doprovodný program na každý den.

HipHopMeeting je mezinárodní workshop streetových tanečních technik, na který jsou jako lektoři zváni choreografové a trenéři z celého světa.
Smyslem celého projektu je nabídnout českému Hip Hopu špičkové lektory a maximální množství tréninků, které je možné. Snažíme se dát vám příležitost na sobě udělat co největší kus práce a přitom udržet cenu za workshopy na co nejnižší úrovni. Lektory každý rok pečlivě vybíráme, aby týdenní workshop u nás byl nabouchaný, zajímavý a intenzivní.
Doufáme, že i při přípravě letošního jedenáctého ročníku se nám to povede. Měřítkem je pouze vaše spokojenost.

Podrobnější info najdete, když prokliknete konkrétní worskhop v přehledu kurzů

Na specializovaném webu pro HIPHOPMEETING – ZDE jsou ještě podrobnější informace.