TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

JAK SE PŘIHLÁSIT ?

1) ONLINE na tomto webu

Přihlásit se můžete prostřednictvím ONLINE přihlášky zde na našem webu. PŘIHLÁŠKA
Toto přihlášení je nejjednodušší pro nás i pro vás. Dostáváte kopii přihlášky na svůj mail a pokud přihlášku nezrušíte, vaše místo je rezervováno.
Ve formuláři odklikejte svoji objednávku ubytování a stravování tak, jak vám bude vyhovovat.
Termín přihlášení není omezen a pokud je kurz volný nebo není naplněna ubytovací kapacita běhu, můžete se přihlásit i těsně před zahájením kurzu.
Pokud kurz neuvidíte v nabídce přihláškového rozhraní, znamená to, že je kurz uzavřen – většinou plný (v dubnu třeba ještě není dokončena příprava). Potom vás můžeme zaregistrovat pouze jako náhradníky. Napište nám nebo telefonujte, zařadíme vás do seznamu.

2) OSOBNĚ v Praze

Další možností je přihlásit se OSOBNĚ v Praze v naší zápisové kanceláři. Svoji účast tu můžete hotově zaplatit.
Zápisová kancelář:
Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č. 5, metro trasy „C“ Vyšehrad
Po – Čt 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833
Pozor!!! – zápisová kancelář funguje pouze do 30.6.2018

3) POŠTOU – to ale už pět let nikdo neudělal :-)

Přihlášku můžete také odeslat POŠTOU, ale musíte ji poslat maximálně do 30.6.2018.
Adresa:
Jindřich Hes
Taneční škola HES
Tigridova 7
140 00 Praha 4

POKYNY pro přihlášení

• Přihlaste se jakoukoliv formou, ale včas! Přihláška je závazná.
  • Pokud se nebudete moci z nějakého důvodu zúčastnit, okamžitě nám to sdělte. Vaši přihlášku zrušíme pouze tehdy, když nám to oznámíte, jinak ne.
  • Pokud chcete s někým známým bydlet, napište to do poznámky přihlášky.
  • Pokud chcete vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou dietu, napište to také do poznámky přihlášky.

Zaplacení pobytu

PLATBU proveďte tak, jak je vypsáno na přihlášce (kopii elektronické přihlášky dostáváte na mail uvedený v přihlášce, informace k placení jsou v přihlášce uvedeny).

POTŘEBUJETE FAKTURU?

Přispěje vám na letní školu zaměstnavatel někoho z rodičů? Potřebujete fakturu do vlastního účetnictví?
Pošlete nám mailem nebo poštou objednávku nebo vyplňte fakturační údaje do poznámky online přihlášky.
Do objednávky napište:

• přesný název firmy, která bude pobyt platit
  • IČ, DIČ firmy, její adresu
  • jméno rodiče, který o zaplacení žádá a jméno dítěte s uvedením čísla kurzu
  • také adresu, kam poslat fakturu, pokud je jiná, než firemní

Stornovací podmínky při neúčasti

Pokud se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, ODHLASTE SE. Závaznou přihlášku zrušte zásadně písemně mailem nebo poštou – na adresu Taneční školy HES, v časové tísni navíc ještě zatelefonujte. (tel. 603 474 717 – Jindřich Hes). Rozhodující je datum přijetí storna.

Pokud stornujete svoji přihlášku:

• nejpozději 14 dnů před zahájením běhu, z celkové zaplacené částky činí stornovací poplatek 10%.
  • požádáte-li o zrušení přihlášky v době kratší než 14 dní před zahájením kurzu, činí stornovací poplatek 25% z uhrazené částky
  • při zrušení přihlášky v den zahájení kurzu při neomluvené neúčasti nebo při odhlášení po zahájení kurzu se uhrazená částka nevrací – stornovací poplatek je 100%
  • při odhlášení z kurzu se současným zajištěním náhradníka stornovací poplatek neplatíte
  • při odhlášení z Hiphopmeetingu je záloha 1.000,–Kč nevratná

V případě vážného porušení pravidel letní školy si vyhrazujeme právo poslat účastníka šupem domů bez finanční náhrady.

ADRESY, telefony, kontakty

Taneční škola Hes – zápisová kancelář – v provozu do 30.6.2018, přes prázdniny je zavřeno
Po – Čt 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833