Mimořádné zrušení kurzů - pondělní ladies DC

POZOR

z provozních důvodů jsou dnes, v pondělí 18. 3. 2019, ZRUŠENY kurzy ladies Lz60 a Lmp65 v Dancers' Clubu (Žižkov). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

JAK SE PŘIHLÁSIT ?

1) ONLINE na tomto webu

Přihlásit se můžete prostřednictvím ONLINE přihlášky zde na našem webu.
Toto přihlášení je nejjednodušší pro nás i pro vás. Dostáváte kopii přihlášky na svůj mail a pokud přihlášku nezrušíte, vaše místo je rezervováno.
Ve formuláři odklikejte svoji objednávku ubytování a stravování tak, jak vám bude vyhovovat.
Termín přihlášení není omezen a pokud je kurz volný nebo není naplněna ubytovací kapacita běhu, můžete se přihlásit i těsně před zahájením kurzu.
Pokud po rozkliknutí kurzu neuvidíte v nabídce možnost – přihlásit se – znamená to, že je kurz uzavřen – většinou plný (v březnu třeba ještě není dokončena příprava). Potom vás můžeme zaregistrovat pouze jako náhradníky. Napište nám nebo telefonujte, zařadíme vás do seznamu.

2) OSOBNĚ v Praze

Další možností je přihlásit se OSOBNĚ v Praze v naší zápisové kanceláři. Svoji účast tu můžete hotově zaplatit.
Zápisová kancelář:
Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č. 5, metro trasy „C“ Vyšehrad
Po-Čt 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833
Pozor!!! – zápisová kancelář funguje pouze do 27.6.2019

3) POŠTOU – to ale už pět let nikdo neudělal :-)

Přihlášku můžete také odeslat POŠTOU, ale musíte ji poslat nejpozději do 3.7.2019.
Adresa:
Jindřich Hes
Taneční škola HES
Tigridova 7
140 00 Praha 4

POKYNY pro přihlášení

• Přihlaste se jakoukoliv formou, ale včas! Přihláška je závazná.
  • Pokud se nebudete moci z nějakého důvodu zúčastnit, okamžitě nám to sdělte. Vaši přihlášku zrušíme pouze tehdy, když nám to oznámíte, jinak ne.
  • Pokud chcete s někým známým bydlet, napište to do poznámky přihlášky.
  • Pokud chcete vegetariánskou stravu nebo bezlepkovou dietu, napište to také do poznámky přihlášky.

Zaplacení pobytu

PLATBU proveďte tak, jak je vypsáno na přihlášce (kopii elektronické přihlášky dostáváte na mail uvedený v přihlášce, informace k placení jsou v přihlášce uvedeny).

POTŘEBUJETE FAKTURU?

Přispěje vám na letní školu zaměstnavatel někoho z rodičů? Potřebujete fakturu do vlastního účetnictví?
Pošlete nám mailem nebo poštou objednávku nebo vyplňte fakturační údaje do poznámky online přihlášky.
Do objednávky napište:

• přesný název firmy, která bude pobyt platit
  • IČ, DIČ firmy, její adresu
  • jméno rodiče, který o zaplacení žádá a jméno dítěte s uvedením čísla kurzu
  • také adresu, kam poslat fakturu, pokud je jiná, než firemní

Stornovací podmínky při neúčasti

Pokud se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, ODHLASTE SE. Závaznou přihlášku zrušte zásadně písemně mailem nebo poštou – na adresu Taneční školy HES, v časové tísni navíc ještě zatelefonujte. (tel. 603 474 717 – Jindřich Hes). Rozhodující je datum přijetí storna.

Pokud stornujete svoji přihlášku:

• nejpozději 14 dnů před zahájením běhu, z celkové zaplacené částky činí stornovací poplatek 10 %.
  • požádáte-li o zrušení přihlášky v době kratší než 14 dní před zahájením kurzu, činí stornovací poplatek 25 % z uhrazené částky
  • při zrušení přihlášky v den zahájení kurzu při neomluvené neúčasti nebo při odhlášení po zahájení kurzu se uhrazená částka nevrací – stornovací poplatek je 100 %
  • při odhlášení z kurzu se současným zajištěním náhradníka stornovací poplatek neplatíte

V případě vážného porušení pravidel Letní školy si vyhrazujeme právo poslat účastníka šupem domů bez finanční náhrady.

ADRESY, telefony, kontakty

Taneční škola Hes – zápisová kancelář – v provozu do 27.6.2019, přes prázdniny je zavřeno.
Po-Čt 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833