OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

JAK SE PŘIHLÁSIT ?

1) ONLINE na tomto webu

Přihlásit se můžete prostřednictvím ONLINE přihlášky zde na našem webu. PŘIHLÁŠKA
Toto přihlášení je nejjednodušší pro nás i pro vás. Dostáváte kopii přihlášky na svůj mail a pokud přihlášku nezrušíte, vaše místo je rezervováno.
Ve formuláři odklikejte svoji objednávku ubytování a stravování tak, jak vám bude vyhovovat.
Termín přihlášení není omezen a pokud je kurz volný nebo není naplněna ubytovací kapacita běhu, můžete se přihlásit i těsně před zahájením kurzu.
Pokud kurz neuvidíte v nabídce přihláškového rozhraní, znamená to, že je kurz uzavřen – většinou plný (v dubnu třeba ještě není dokončena příprava). Potom vás můžeme zaregistrovat pouze jako náhradníky. Napište nám nebo telefonujte, zařadíme vás do seznamu.

2) OSOBNĚ v Praze

Další možností je přihlásit se OSOBNĚ v Praze v naší zápisové kanceláři. Svoji účast tu můžete hotově zaplatit.
Zápisová kancelář:
Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č. 5, metro trasy „C“ Vyšehrad
Po – Pá 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833
Pozor!!! – zápisová kancelář funguje pouze do 30.6.2017

3) POŠTOU – to ale už dva roky nikdo neudělal :-)

Přihlášku můžete také odeslat POŠTOU, ale musíte ji poslat maximálně do 30.6.2017.
Adresa:
Jindřich Hes
Taneční škola HES
Tigridova 7
140 00 Praha 4

POKYNY pro přihlášení

Přihlaste se jakoukoliv formou, ale včas! Přihláška je závazná. Pokud se nebudete moci z nějakého důvodu zúčastnit, okamžitě nám to sdělte.
Pokud chcete s někým známým bydlet, napište to do poznámky přihlášky.

Zaplacení pobytu

PLATBU proveďte tak, jak je vypsáno na přihlášce (kopii elektronické přihlášky dostáváte na mail uvedený v přihlášce, informace k placení jsou v přihlášce uvedeny).

POTŘEBUJETE FAKTURU?

Přispěje vám na letní školu zaměstnavatel někoho z rodičů? Potřebujete fakturu do vlastního účetnictví?
Pošlete nám mailem nebo poštou objednávku nebo vyplňte fakturační údaje do poznámky online přihlášky.
Do objednávky napište:

• přesný název firmy, která bude pobyt platit
  • IČ, DIČ firmy, její adresu
  • jméno rodiče, který o zaplacení žádá a jméno dítěte s uvedením čísla kurzu
  • také adresu, kam poslat fakturu, pokud je jiná, než firemní

Stornovací podmínky při neúčasti

Pokud se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, ODHLASTE SE. Závaznou přihlášku zrušte zásadně písemně mailem nebo poštou – na adresu Taneční školy HES, v časové tísni navíc ještě zatelefonujte. (tel. 603 474 717 – Jindřich Hes). Rozhodující je datum přijetí storna.

Pokud stornujete svoji přihlášku:

• nejpozději 14 dnů před zahájením běhu, z celkové zaplacené částky činí stornovací poplatek 10%.
  • požádáte-li o zrušení přihlášky v době kratší než 14 dní před zahájením kurzu, činí stornovací poplatek 25% z uhrazené částky
  • při zrušení přihlášky v den zahájení kurzu při neomluvené neúčasti nebo při odhlášení po zahájení kurzu se uhrazená částka nevrací – stornovací poplatek je 100%
  • při odhlášení z kurzu se současným zajištěním náhradníka stornovací poplatek neplatíte
  • při odhlášení z Hiphopmeetingu International je záloha 1.000,–Kč nevratná

V případě vážného porušení pravidel letní školy si vyhrazujeme právo poslat účastníka šupem domů bez finanční náhrady.

ADRESY, telefony, kontakty

Taneční škola Hes – zápisová kancelář – v provozu do 30.6.2017, přes prázdniny je zavřeno
Po – Pá 13:30–17:30 hod.
Telefon: 603 933 833