Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ 2020

Posun začátku kurzů

Jsme nuceni stále posouvat začátek všech našich kurzů. Zatímco většina s nich začne nebo bude pokračovat od prosince letošního roku (doufejme), u kurzů pro MLÁDEŽ je situace poněkud složitější. Protože středoškolské taneční kurzy jsou vázány na školní docházku, dá se odhadnout, že jejich začátek bude:

• v prosinci 0,05 %
  • v lednu 32 %
  • v únoru 34 %
  • v březnu 33 %
  • v dubnu 0,95 %

Věštění z koule je náročná činnost. Proto začátek kurzů pro mládež, které měly začít před měsícem, posouváme zatím na leden 2021. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.
Jsme trpěliví. Nic jiného nám nezbývá. :)

Děkujeme za pochopení!
4. 11. 2020

Odložení začátku kurzů na prosinec 2020 a leden 2021

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ na prosinec a leden

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek prosince. Kurzy pro mládež zahájíme pravděpodobně, doufáme moc, snad v LEDNU 2021. Ostatní kurzy, tedy kurzy pro vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

David Strnad

Strnad David

David je vynikající profesionální pedagog a choreograf a je pro nás nenahraditelný. Je za ním tak mnoho práce a úspěchů, že je problém zkrátit povídání o něm. Navíc tato slova neřeknou, jak skvělým pedagogem vlastně je. Musíte to zažít.

• bývalý dlouholetý interpret, pedagog a choreograf v Tanečním divadle Bralen v Bratislavě u pana Rastislava Letenaje (10 let), také jako profesionální zaměstnanec
  • stálý pedagog na JAMU v Brně – ateliéry muzikálového herectví
  • spolupracoval s tanečními pedagogy a choreografy jako Je Bruce Taylor /USA/, Joe Alegado /USA/, Rastislav Letenaj /SK/, Oľga Letenajová /SK/, Cristina Perera /Brazílie/, Libor Vaculík /ČR/, Ervin Varga /H/, atd.
  • během svého tanečního působení tancoval nebo vyučoval na prestižních scénách doma i v zahraničí: Česko, Slovensko, Finsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Řecko, USA, Vatikán, Turecko, Španělsko, Itálie
  • v roce 2004 v Brně založil Taneční divadlo MAXIMVS, jehož je uměleckým vedoucím. Stalo se jeho životem a je vzácným klenotem brněnské taneční scény. Se souborem dlouhodobě spolupracují přední tanečníci z Česka i zahraničí: Joe Alegado – /USA/, Simona Lepoldová – bývalá sólistka Národního divadla, Vladimir Gončarov – sólista baletu v Ústí nad Labem, Rastislav Letenaj /SK/ – umělecký vedoucí Tanečního divadla Bralen Bratislava, Cristina Perera /Brazílie/, atd.

Jako hostující choreograf působil a působí také na dalších divadelních scénách:

• Městské divadlo Brno
  • Balet Národního divadla v Brně
  • Slovácké divadlo Uherské Hradiště
  • Slezské divadlo Opava
  • Městské divadlo Zlín
  • Divadlo Polárka Brno
  • Městské divadlo v Hradci Králové, atd.

O Davidovi se moc neví, že:

• je původně vysokoškolsky vzdělaný hasič, který měl jako koníčka tanec a kterému se tanec nakonec stal posláním a povoláním
  • jako dítko dělal 10 let sportovní gymnastiku, s tancem začal teprve ve svých 20 letech
  • nerad přiznává, že byl tanečník mezinárodní třídy v latinskoame­rických tancích
  • nerad přijímá roli porotce, raději učí. Pokud ho jako porotce potkáte, važte si toho a dobře poslouchejte