Taneční kurzy JARO 2023

Přihlašovaní na JARO spuštěno!

Už teď se můžete přihlásit do tanečních kurzů v období duben-červen 2023. Začínáme v půlce dubna, dva týdny po Jarním plese :-)
Jako vždy, otevíráme kurzy všech úrovní. Vybírat můžete již tradičně z párových tanečních kurzů pro dospělé i tanečních kurzů pro vysokoškoláky a samozřejmě z velkého množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V dubnu 2023 otevíráme nových 21 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete tanečního partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete třeba i během pracovní obědové pauzy s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.

Pojďme společně vtančit do hezčí části roku a užijme si jaro :-)
Vaše Taneční škola Hes

Krásné Vánoce!

Přejeme vám radostné a klidné prožití vánočních svátků a budeme se těšit na setkání opět v novém roce 2023.

V posledním týdnu v roce žádné kurzy ani lekce neprobíhají, všichni budeme odpočívat a trávit čas se svými blízkými. Také všechna naše studia budou uzavřena, a to i na Silvestra. Silvestrovská párty bude třeba zase příští rok.
Potřebujete-li s námi řešit něco osobně na recepci v Dancers's Clubu, stavte se u nás zase v lednu :-)

23. 12. 2022

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

David Strnad

Strnad David

David je vynikající profesionální pedagog a choreograf a je pro nás nenahraditelný. Je za ním tak mnoho práce a úspěchů, že je problém zkrátit povídání o něm. Navíc tato slova neřeknou, jak skvělým pedagogem vlastně je. Musíte to zažít.

• bývalý dlouholetý interpret, pedagog a choreograf v Tanečním divadle Bralen v Bratislavě u pana Rastislava Letenaje (10 let), také jako profesionální zaměstnanec
  • stálý pedagog na JAMU v Brně – ateliéry muzikálového herectví
  • spolupracoval s tanečními pedagogy a choreografy jako Je Bruce Taylor /USA/, Joe Alegado /USA/, Rastislav Letenaj /SK/, Oľga Letenajová /SK/, Cristina Perera /Brazílie/, Libor Vaculík /ČR/, Ervin Varga /H/, atd.
  • během svého tanečního působení tancoval nebo vyučoval na prestižních scénách doma i v zahraničí: Česko, Slovensko, Finsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Řecko, USA, Vatikán, Turecko, Španělsko, Itálie
  • v roce 2004 v Brně založil Taneční divadlo MAXIMVS, jehož je uměleckým vedoucím. Stalo se jeho životem a je vzácným klenotem brněnské taneční scény. Se souborem dlouhodobě spolupracují přední tanečníci z Česka i zahraničí: Joe Alegado – /USA/, Simona Lepoldová – bývalá sólistka Národního divadla, Vladimir Gončarov – sólista baletu v Ústí nad Labem, Rastislav Letenaj /SK/ – umělecký vedoucí Tanečního divadla Bralen Bratislava, Cristina Perera /Brazílie/, atd.

Jako hostující choreograf působil a působí také na dalších divadelních scénách:

• Městské divadlo Brno
  • Balet Národního divadla v Brně
  • Slovácké divadlo Uherské Hradiště
  • Slezské divadlo Opava
  • Městské divadlo Zlín
  • Divadlo Polárka Brno
  • Městské divadlo v Hradci Králové, atd.

O Davidovi se moc neví, že:

• je původně vysokoškolsky vzdělaný hasič, který měl jako koníčka tanec a kterému se tanec nakonec stal posláním a povoláním
  • jako dítko dělal 10 let sportovní gymnastiku, s tancem začal teprve ve svých 20 letech
  • nerad přiznává, že byl tanečník mezinárodní třídy v latinskoame­rických tancích
  • nerad přijímá roli porotce, raději učí. Pokud ho jako porotce potkáte, važte si toho a dobře poslouchejte