Opakovací taneční kurzy tanečních i ladies - ZÁŘÍ 2018

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 3.9.2018. Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Martin Vraný

Vraný Martin

Martin u nás učil v minulosti a jsme rádi, že se letos vrací.

Ve své divadelní kariéře prošel mnoha tanečními styly, ale moderní a současný moderní tanec byl pro něj vždy na prvním místě.

Své lekce a taneční styl rád kombinuje s akrobatickými prvky a prací s podlahou. V tréninku nechybí ani skoky a rotační technika.

V letech 1987–1995 studoval na Taneční konzervatoři v Brně.

Jako profesionální tanečník působil:

• v Národním brněnském divadle,
  • v Bratislavském divadle tanca pod vedením Jána Ďurovčíka
  • v rakouském Volksoper Wien a Landestheater (Jochen Ulrich, Robert Poole)
  • v Německu a Portugalsku na Rui Horta Stage Works (Rui Horta)
  • v holandském Korzo Theatre Den Haag (Andre Gingras)

Mezi jeho nejvýznamnější choreografické práce patří:

• „Heimatlos“ – činohra, Landestheater Linec (Rakousko)
  • „Mistr a žák“ – činohra a taneční divadlo – nominace na cenu Thálie
  • „Dalibor“ – opera, Plzeň
  • „Úklady a láska“ – činohra, Stavovské divadlo, Praha
  • „Nagano“ – opera, Stavovské divadlo, Praha
  • „Tak a teď?“ – taneční představení
  • „Jak hlavou zdi neprorážet“ – taneční představení
  • „Tam za rohem“ – taneční představení

Martin Vraný má i velmi rozsáhlé pedagogické zkušenosti. Jako pedagog působil v Tanečním centru Univerzity Karlovy, na Taneční konzervatoři v Praze i Brně, v Escola superior de danca v portugalském Lisabonu, na Rui Horta Stage Works v Německu a Portugalsku a v Anton Bruckner Privatuniversität v Rakousku.