TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Martin Vraný

Vraný Martin

Martin Vraný je stále aktivní tanečník, který momentálně působí ve stálém angažmá v Rakousku.

Zhruba před pěti lety u nás na letní škole již vyučoval a jsme rádi, že bude opět učit.

Ve své divadelní kariéře prošel mnoha tanečními styly, ale moderní a současný moderní tanec byl pro něj vždy na prvním místě.

Své lekce a taneční styl rád kombinuje s akrobatickými prvky a prací s podlahou. V tréninku nechybí ani skoky a rotační technika.

V letech 1987–1995 studoval na Taneční Konzervatoři v Brně.

Jako profesionální tanečník působil:

• v Národním brněnském divadle,
  • v Bratislavském tanečním divadle pod Jánem Ďurovčíkem
  • v rakouském Volksoper Wien a Landestheater (Jochen Ulrich, Robert Poole)
  • v německu a portugalsku na Rui Horta Stage Works (Rui Horta)
  • v holandském Korzo Theatre Den Haag (Andre Gingras)

Mezi jeho nejvýznamnější choreografické práce patří:

• „Heimatlos“ – činohra, Landestheater Linec (Rakousko)
  • „Mistr a žák“ – činohra a taneční divadlo – nominace na cenu Thálie
  • „Dalibor“ – opera, Plzeň
  • „Úklady a láska“ – činohra, Stavovské divadlo, Praha
  • „Nagano“ – opera, Stavovské divadlo, Praha
  • „Tak a teď?“ – taneční představení
  • „Jak hlavou zdi neprorážet“ – taneční představení
  • „Tam za rohem“ – taneční představení

Martin Vraný má i velmi rozsáhlé pedagogické zkušenosti. Jako pedagog působil v Tanečním centru Univerzity Karlovy, na Tanečník konzervatoři v Praze i Brně, v Escola superior de danca v portugalském Lisabonu, na Rui Horta Stage Works v Německu a Portugalsku a v Anton Bruckner Privatuniversität v Rakousku.