Taneční kurzy JARO 2023

Přihlašovaní na JARO spuštěno!

Už teď se můžete přihlásit do tanečních kurzů v období duben-červen 2023. Začínáme v půlce dubna, dva týdny po Jarním plese :-)
Jako vždy, otevíráme kurzy všech úrovní. Vybírat můžete již tradičně z párových tanečních kurzů pro dospělé i tanečních kurzů pro vysokoškoláky a samozřejmě z velkého množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V dubnu 2023 otevíráme nových 21 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete tanečního partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete třeba i během pracovní obědové pauzy s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.

Pojďme společně vtančit do hezčí části roku a užijme si jaro :-)
Vaše Taneční škola Hes

Krásné Vánoce!

Přejeme vám radostné a klidné prožití vánočních svátků a budeme se těšit na setkání opět v novém roce 2023.

V posledním týdnu v roce žádné kurzy ani lekce neprobíhají, všichni budeme odpočívat a trávit čas se svými blízkými. Také všechna naše studia budou uzavřena, a to i na Silvestra. Silvestrovská párty bude třeba zase příští rok.
Potřebujete-li s námi řešit něco osobně na recepci v Dancers's Clubu, stavte se u nás zase v lednu :-)

23. 12. 2022

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

Pavlína Parks

SALSA KOMETA

Pavlína Parks je rozená valaška a její první taneční krůčky začínaly ve folklorním tanci. Ke “street salse” si přičichla v roce 2002 v USA, kde prožila velkou část svého života a tento žánr ji naprosto pohltil. Věnuje se především výuce lineové salsy. Ve svém tanečním repertoáru má salsu LA style, NY style, Cuban style, také Ruedu, Bachatu a Merenge. Její vášní je však ON2 style a Chachacha. Učí také ladies styling v bachatě i salse.

• své taneční dovednosti získala v Chicagu a New Yorku, což jsou města známá pro svůj NY style salsy – Mambem.
  • pod vedením profesionálního tanečníka a choreografa Sekou McMillera působila v taneční skupině Descarga Caribe, která prezentovala svá vystoupení na tanečních akcích a salsových kongresech nejen po Spojených státech ale i v Evropě
  • po návratu do České republiky se Pavlína rozhodla šířit půvab latinskomaerických tanců ve svém rodišti, a proto v roce 2017 založila salsa komunitu pod názvem SALSA VALACHY v Rožnově pod Radhoštěm
  • právě zde dostala svou přezdívku Salsa Kometa – díky své energické a jiskřivé osobnosti
  • od roku 2020 působí s tanečním partnerem Michalem Sejkorou a společně kultivují úroveň rožnovských kurzů a tanečníků