LADIES ve středu 23.11.2022

Naše vážené tanečnice!

Pozor, pozor! Z důvodu nemoci se zítřejší (středa) ladies v Prague Dance Centre v Holešovicích NEKONAJÍ!

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

Páteční tančírna v provozu

Vážení taneční přátelé,

po letní pauze se vrací vaše i naše oblíbená páteční tančírna. První tančírna proběhne 8. září 2022, a od tohoto pátku pak už pravidelně až do Vánoc.
Vše zůstává při starém:

• vstupné 100 Kč/os.
  • tančíme od 20:00 do půlnoci

Speciálně-tematicky-slavnostně laděné MEGA tančírny budou letos následovně:

• 4. 11. 2022 Halloweenská megatančírna
  • 2. 12. 2022 Vánoční/Mikulášská megatančírna

Moc se na vás na parketě těšíme! Anebo… se těšíme i na baru :-)

Gabriela Novotná

Novotná Gabriela

Tato usměvavá slečna u nás vyučovala už v Třešti a loni i v Táboře.
S tancem začala jako malá v základní umělecké škole. Po tanečních kurzech se stala členkou tanečního kroužku Tango, se kterým vystupovala na plesech a společenských akcích. Ve standardních a latinskoamerických tancích krátce i soutěžila.
Po vysokoškolském studiu se setkala se salsou a bachatou, ale okouzlil ji hlavně brazilský zouk. Tomu se intenzivně věnuje od roku 2018. Začínala se učit u Carlose a Fernandy Da Silva, potom pokračovala především u Lucie Kubášové, s níž začala v roce 2020 spolupracovat jako lektorka v jejím Zouk Teamu. Od té doby vyučuje kurzy brazilského zouku v Praze společně s Palim. Nadále se vzdělává na českých i zahraničních kongresech, workshopech a letních školách a nadšeně zkouší i další tance a nové pohyby.