Změna otevírací doby zápisové kanceláře v Kongresovém centru

Z provozních důvodů je dnes, ve čtvrtek 18. dubna 2019, zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena pouze do 16:30. Na Velikonoční pondělí, 22. dubna 2019, bude zápisová kancelář zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :) Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

Jindřich Hes

Hes Jindřich

Profesionální taneční mistr, trenér sportovního tance a porotce Svazu učitelů tance ČR, Taneční skupiny roku a Czech Dance Organization. Jeho koníček se mu stal celoživotním posláním a povoláním, profesionálně se mu věnuje od r.1993. .

• 25let profesionální praxe v tanečním oboru
  • Trenérská škola Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy
  • Ústřední kvalifikační studium společenského tance
  • profesionální člen Svazu učitelů tance ČR
  • zakládající člen CDO a dříve ČMTO
  • člen ČSTS
  • konzultant v tanečním oboru
  • příležitostný donor řady tanečních projektů

Stará se o vás na všech bězích letní prázdninové školy tance ve dne v noci do roztrhání těla.