Opakovací taneční kurzy tanečních i ladies - ZÁŘÍ 2018

Máme tu pro vás opět INTENZIVNÍ opakovací taneční kurzy, které pořádáme již od 3.9.2018. Pokud si nejste jisti, že si po prázdninách nebo delší přestávce od vašich tanečních pamatujete všechnu probíranou látku, využijte krátkých opakovacích kurzů. A hned od října můžete chodit do kurzů vyšších obtížností.

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Alexandre Katsapov

Katsapov Alexandre

Tento vynikající tanečník, první sólista baletu Národního divadla v Praze, nám opět potvrdil spolupráci. Velmi si toho vážíme. Kromě svého tanečního angažmá se již několik let věnuje pedagogické činnosti.

• vystudoval Ruskou baletní akademii Agrippiny Vaganové v Petrohradě (nejprestižnější ruskou baletní školu)
  • své první profesionální angažmá měl ve Státním akademickém divadle Modesta Petroviče Musorgského
  • v roce 1997 přijal pozvání do Prahy a postupem času se stal prvním sólistou baletu Národního divadla
  • v roce 2002 získla Cenu Thálie za ztvárnění titulní role v baletu Ivan Hrozný choreografa Libora Vaculíka