Změna otevírací doby ve čtvrtek 5. 12. 2019

Z provozních důvodů bude dnes, ve čtvrtek 5. 12. 2019, Zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena pouze do 16:30!
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Vánoční MEGATANČÍRNA 6. 12. 2019

Již tento pátek, 6. prosince, proběhne poslední MEGATANČÍRNA tohoto roku! Jako obvykle se na vás budeme těšit od 20:00 ve vánočně vyzdobeném Dancers' Clubu.
Seminář salsy proběhne pod vedením našich oblíbených a úžasných Agnieszky Przyhoda a Milana Zukala. Čekají na vás tradičně dva sály se standardem, latinou, salsou, bachatou, zoukem a dalšími tanci.
Kostýmy vítány!

Pro více informací sledujte FB událost Mikulášská megatančírna TŠ Hes!.

VÁNOČNÍ PLES v sobotu 14. 12. 2019

Od tohoto týdne jsou oficiálně v prodeji vstupenky na letošní Vánoční ples!
Ten se letos uskuteční v sobotu 14. prosince od 19:00, již tradičně ve Společenském sále Kongresového centra Praha. Vstupenky jsou k dostání na každé lekci všech kurzů, případně v Zápisové kanceláři Taneční školy Hes v Kongresovém centru na Vyšehradě, vchod č. 5, během otevírací doby.

• Vstupenky k sezení v cenách od 250,– do 400,– Kč.
  • Vstupenky k tanci od 200,– do 250,– Kč.

Těšíme se na vás!
Zbytek vstupenek bude k dispozici ke koupi v den konání plesu spolu s umožněním vstupu do prostor, tj. v 18:00.

Pro aktuální informace sledujte FB událost Vánoční ples TŠ HES 2019.

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

Petra Sejkorová

Tato usměvavá lektorka má za sebou Taneční konzervatoř v Ostravě, profesionální praxi v baletních souborech olomouckého a ostravského divadla, kde hostuje doteď. V současné době profesionálně vyučuje tanec na ZUŠ v Havířově. Jejím koníčkem a druhou profesí je výuka karibských tanců s Michalem Sejkorou a to nejenom v Ostravě. A spolu je to bavilo tolik, že si Michala v roce 2016 vzala.

Tanci se věnuje od 4 let. Vystudovala taneční konzervatoř v Ostravě. Do svého prvního angažmá nastoupila do baletního souboru Moravského divadla v Olomouci, poté do Národního divadla Moravskoslezského v Ostravě. Vystupovala v řadě tanečních inscenací českých i zahraničních choreografů a absolvovala mnohé taneční semináře. V roce 2011 byla součástí týmu, který na MČR v kategorii synchro dance – formace obsadil 1.místo.