Změna otevírací doby zápisové kanceláře v Kongresovém centru

Z provozních důvodů je dnes, ve čtvrtek 18. dubna 2019, zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena pouze do 16:30. Na Velikonoční pondělí, 22. dubna 2019, bude zápisová kancelář zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :) Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

Šárka Hesová

Hesová Šárka

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016) a druhá vicemistryně světa ve standardnich tancích profesionálů ktg. Master Class I. (2018)
Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy.
Spolumajitelka Taneční školy HES.