Změna otevírací doby zápisové kanceláře v Kongresovém centru

Z provozních důvodů je dnes, ve čtvrtek 18. dubna 2019, zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena pouze do 16:30. Na Velikonoční pondělí, 22. dubna 2019, bude zápisová kancelář zcela uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Kurzy o VELIKONOCÍCH a květnových státních svátcích

Upozorňujeme, že o Velikonocích se nebudou konat žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies), jedná se o dobu ve dnech 18. 4.-22. 4. 2019. Dále se žádné kurzy (ani kurzy pro dospělé, ani ladies) nebudou konat ve dnech 30. 4. 2019 (čarodějnice) a 1. 5. 2019 (státní svátek). Ve středu 8. 5. 2019 navzdory státnímu svátku tančíme! :) Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoce!

Michal Mládek

Mládek Michal

Michal Mládek je vynikajícím trenérem a jedním ze nejlepších tanečníků ČR. Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15letou praxi v trénování párů tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem tělesné výchovy na základní škole..
V roce 2018 se účastnil televizní show Stardance, kde velmi úspěšně tančil s moderátorkou České televize Danielou Písařovicovou.
Je trenérem tanečního klubu Taneční školy Hes – dětské i dospělé složky.

Dosavadní úspěchy:
• Je to několikanásobný amatérský finalista MČR ve STT a 10T
• Vicemistr ČR v showdance
• V kategorii nad 30 let Mistr ČR ve STT a 10T
• 1. vicemistr světa v 10T pro rok 2016 (kategorie SI)
• 1. vicemistr světa ve STT pro rok 2015 a 2016 (kategorie SI)
• 2. vicemistr světa ve STT pro rok 2018 (kategorie Master Class I.)