TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Leona Kubešová

Kubešová Leona

Leona je profesionální pedagožka a choreografka. Ačkoli má původně vystudovanou Českou zemědělskou univerzitu, její srdcové hobby se jí stalo povoláním a nyní se věnuje výhradně tanci. K tomu ji přivedli pedagogové slovenského Tanečního divadla Bralen Bratislava s Rastislavem Letenajem v čele a za to mu patří velký dík.

• v roce 2003 absolvovala magisterské studium oboru choreografie u prof. Pavla Šmoka na hudební a taneční fakultě Akademie múzických umění v Praze
  • již během studií pracovala jako choreografka v černém divadle ACT, poté také v divadle Pavla Trávníčka
  • v letech 2010–2012 vyučovala moderní tanec na soukromé taneční konzervatoři Ivo–Váni Psoty v Praze.
  • přes 15 let je vedoucí a choreografkou skupin scénického tance Freedom, dětské taneční skupiny Fridolín a jejich mladších složek (MiniFridolín, MikroFridolín, PidiFridolín), které pracují pod hlavičkou Taneční školy HES. Tyto skupiny se každoročně účastní formačních soutěží Svazu učitelů tance ČR i přehlídek scénického tance.
  • pracuje též s integrovanou skupinou Freedom 4, která má ve svých řadách tanečníky s fyzickým nebo smyslovým postižením

Co se o ní moc neví:

• byla tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích
  • taneční skupina Freedom, kterou vede, byla založena už v r. 1995, tehdy se o vedení podělila s Honzou Crhou
  • pracuje s dětmi už od 3 let a má v Mini, Mikro a Pidi složkách Fridolínu dětí jako smetí… prostě to umí