TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Petr Strnad

Je absolventem taneční konzervatoře hl. m. Prahy. V roce 2006 se stal členem souboru Baletu Národního divadla.
V roce 2009 byl jmenován demisólistou a o dva roky později sólistou.
Mezi jeho klasické sólové role patří Lenský v Oněginovi (chor.: j. Cranko), Gurn v La Sylphide, 1. variace, Pas de six a Tarantella ze 3. jednání baletu Napoli (chor.: F. Andersen podle A. Bournonvilla), Roderigo v Othellovi, Merkucio v Romeovi a Julii nebo Ruský tanec v Louskáčkovi (chor.: Y. Vamos), Přítel Prince v Popelce (chor.: J. Ch. Maillot)).
V moderním repertoáru tančí v choreografiích světoznámého Jiřího Kyliána – Sinfonietta, Petite Mort, Last Touch, Matse Eka – Carmen, Petra Zusky – Svěcení jara, BREL – VYSOCKIJ – KRYL / Sólo pro tři, D.M.J. 1953–1977, Mariin sen, 1. symfonie D-dur, A Little Extreme, Little Touch Of The Last Extreme, Jana Kodeta – Zlatovláska, Duel, Johana Grebena a Uri Ivgi – Santa Says Cut It!, Zuzany Šimákové – 6/2 člověka, Hany Turečkové – Malý Princ). V roce 2005 absolvoval letní seminář francouzské baletní školy pod vedením Cyrila Atanassoffa.
Získal několik ocenění na mezinárodních soutěžích: Prix Carpeaux (2004 – Francie, Valenciennes, 3. místo – kategorie Pré-Profesional a v roce 2006 – 2. místo v kategorii Pas de deux), 2. Mezinárodní baletní soutěž Brno 2006 (4. místo s prémií). V roce 2017 u nás učil poprvé několik lekcí v Praze a jsme moc rádi, že s námi pojede do Pelhřimova.