Mimořádné zrušení kurzů - pondělní ladies DC

POZOR

z provozních důvodů jsou dnes, v pondělí 18. 3. 2019, ZRUŠENY kurzy ladies Lz60 a Lmp65 v Dancers' Clubu (Žižkov). Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

DUBEN- ČERVEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Duben – Červen 2019

• ŠEST základních tanečních kurzů na třech místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • PATERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a DVOJE DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Duben – Červen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • ČTYŘI mírně pokročilé kurzy
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

ČR - LEKTOŘI

Lektoři latinsko-amerických tanců:

Tomáš a Martina Markovi

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival do 16let, semifinalista mistrovství světa lat. Dále je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v jun 1 lat s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA. Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.

Martina Marková je profesionální tanečnice, se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobná mistryně České republiky ve všech věkových kategoriích, finalistka Blackpool dance festival do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži a vicemistryně profesionálů v Polsku. Nyní je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách. Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích, jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko aj. Martinu jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ Nebo také v oblíbeném TV pořadu StarDance…když hvězdy tančí.

Lektoři standardních tanců:

Michal a Klára Drhovi

• tančí spolu již od roku 2008.
  • 3. místo na MČR v deseti tancích pro rok 2014
  • 2. místo na MČR standardních tanců pro rok 2017
  • 3. místě v soutěžní disciplíně Showdance na MĆR pro rok 2013
  • čtvrtfinále na mistrovství Evropy v roce 2015

Michal Mládek

Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15ti letou praxi v trénování tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem TV.

• Je to několika násobný amatérský finalista MČR ve STT a 10ti tancích
• V kat. nad 30 let Mistr ČR ve Stt
• Mistr ČR v 10ti tancích
• 1.vicemistr světa v 10 tancích
• 1.vícemistr světa ve Stt tancích
• Vicemistr ČR v showdance

Šárka Hesová

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016). Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy. Spolumajitelka Taneční školy HES.