Mimořádné zrušení kurzů - pondělní taneční na ARKÁDÁCH

POZOR, že z provozních důvodů jsou ZRUŠENY pondělní lekce (21.1.2019) tanečních kurzů v Konferenčním centru City na Pankráci – Arkády (taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky Dz11 a Dp26).

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2019/březen 2020

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2019/2020

Ve čtvrtek 15.11.2018 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2019/březen 2020. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

I v roce 2019 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

STT lektoři

Lektoři standardních tanců:

Christian Costa

Christian je semifinalista Blackpoolu, vynikající trenér (FOCUS) a porotce WDSF.

Michal Drha a Klára Zámečníková

• tančí spolu již od roku 2008.
  • 3. místo na MČR v deseti tancích pro rok 2014
  • 2. místo na MČR standardních tanců pro rok 2017
  • 3. místě v soutěžní disciplíně Showdance na MĆR pro rok 2013
  • čtvrtfinále na mistrovství Evropy v roce 2015

Michal Mládek

Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15 letou praxi v trénování tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem TV.

• několikanásobný finalista MČR ve STT a 10T
• v kat. nad 30 let Mistr ČR ve Standardních tancích a Mistr ČR v 10T
• vicemistr světa v 10T(Senior I.)
• vicemistr světa ve STT (Senior I.)
• vicemistr ČR v showdance

Šárka Hesová

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016). Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy. Spolumajitelka Taneční školy HES.