TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř. 5. května 65, 14000 Praha 4, vchod č. 5
Po – Čt 13:30 – 17:30 hod.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

Luboš a Jana Novotní

Oba jsou zkušenými trenéry i porotci s licencí I. třídy (nejvyšší licence). Mají zkušenosti s trénováním jak v ČR, tak i v zahraničí. V minulosti byli skvělými reprezentanty ČR v tanečním sportu a několikanásobnými Mistry ČR (konkrétně roky 1993, 1994, 1995). Mimo jiné byli i Vicemistři ČR v kombinaci tj. v 10 tancích (rok 1993).