Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ 2020

Posun začátku kurzů

Jsme nuceni stále posouvat začátek všech našich kurzů. Zatímco většina s nich začne nebo bude pokračovat od prosince letošního roku (doufejme), u kurzů pro MLÁDEŽ je situace poněkud složitější. Protože středoškolské taneční kurzy jsou vázány na školní docházku, dá se odhadnout, že jejich začátek bude:

• v prosinci 0,05 %
  • v lednu 32 %
  • v únoru 34 %
  • v březnu 33 %
  • v dubnu 0,95 %

Věštění z koule je náročná činnost. Proto začátek kurzů pro mládež, které měly začít před měsícem, posouváme zatím na leden 2021. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.
Jsme trpěliví. Nic jiného nám nezbývá. :)

Děkujeme za pochopení!
4. 11. 2020

Uzavření ZÁPISOVÉ KANCELÁŘE a zrušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Zrušení individuálních lekcí

Vzhledem k opatřením platícím od čtvrtka 22. října rušíme možnost individuálních lekcí. Poslední domluvené lekce mohou tedy proběhnout dnes, ve středu 21. října. O možnosti jejich pokračování Vás budeme určitě informovat všude, kde se dá, stejně tak o zahájení všech kurzů, se kterými stále počítáme.

Uzavření zápisové kanceláře

Od čtvrtka 22. října je též UZAVŘENA Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě, a to do odvolání. Pokud se potřebujete stavit, doporučujeme to stihnout ve středu.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo něco potřebovali, neváhejte se na nás obrátit třeba na e-mailu: hes(zavináč)ta­necniskola.cz nebo telefonicky v odpoledních hodinách na čísle 603 933 833.

Moc nás to mrzí. Vyčkávejme, buďme trpěliví a držme si palce.
21. 10. 2020

Odložení začátku kurzů na prosinec 2020 a leden 2021

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ na prosinec a leden

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek prosince. Kurzy pro mládež zahájíme pravděpodobně, doufáme moc, snad v LEDNU 2021. Ostatní kurzy, tedy kurzy pro vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

Lýdie Švojgerová

Švojgerová Lýdie

Absolventka Taneční konzervatoře v Praze, která nyní trvale působí v divadle J. K. Tyla v Plzni, kde kromě baletních produkcí vystupuje i v operách, operetách a muzikálech.

Na Mezinárodní baletní soutěži 2015 v Plzni získala 2. místo v kategorii A – ženy. Působí jako pedagog v Baletní školičce DJKT a v Dance Centru Petry Parvoničové v Plzni – vyučuje různé taneční techniky od baletu až po moderní jazz, i různé věkové kategorie od tříletých dětí po dospělé. Je držitelkou několika certifikátů k provozování profesionální aplikace metody kinesiotape.

Jevištní praxi získala již za studií na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy díky spolupráci s Bohemia Baletem, a to např. v choreografiích Serge Lifara Variationes (Lycette Darsonval) či Suite en Blanc (La Sieste, La Flute, Pas de Cinque), v Boleru Petra Zusky, Les Sylphides Michaila Fokina, Sonnatině Drammatice Ivanky Kubicové a mnoha dalších. Studia absolvovala v roce 2012 v choreografii Un ballo Jiřího Kyliána a začala externě spolupracovat s Národním divadlem v Praze na prknech Státní opery. Zároveň se stala sólistkou souboru Bohemia Balet, hostovala po celé České republice a reprezentovala jej i v zahraničí – např. na Mezinárodním baletním festivalu v Kolumbii v letech 2013 a 2014, na Festival of Performing Arts Toyama v Japonsku v roce 2014, či na dvou turné po Číně.

Je ale především trpělivou a milou lektorkou.
Jezdila k nám dlouhá léta na Letní prázdninovou školu tance do Pelhřimova i do Prahy – jako dítě školou povinné, studentka konzervatoře a po jejím absolvování jako hotový profesionál.
Letos poprvé bude právě v Pelhřimově vyučovat balet. A z toho máme obrovskou radost.