Zápisová kancelář přes léto UZAVŘENA

Připomínáme, že Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě je v období letních prázdnin UZAVŘENA. Budeme se na Vás těšit opět v září, a to během otevíracích hodin.

Letní prázdninová škola tance 2020

30. ročník Letní prázdninové školy tance je tu!

Spustili jsme přihlašování na letošní LPŠT. Letos ji pořádáme již potřicaté!
Vyberte si z 27 workshopů rozličných tanečních stylů! Vybere si u nás rozhodně každý.
Léto s námi můžete strávit v již tradičně v Praze, Pelhřimově a Třešti :)

Přihlašování možné online, rozpis běhů a jednotlivých workshopů zde.

Pro aktuální dění, informace a události na jednotlivé běhy sledujte FB skupinu
Letní prázdninová škola tance – Taneční škola HES

Taneční kurzy na PODZIM 2020

Přihlašování do nových kurzů běžících od ŘÍJNA 2020 je v plném proudu!

Už nyní se můžete přihlásit do tanečních kurzů všech možných úrovní. Otevíráme pro vás již tradičně párové taneční kurzy pro dospělé i taneční kurzy pro vysokoškoláky a dále pak samozřejmě velké množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond a hobby samozřejmě pokračují i naše oba HOBBY KLUBY.

LATINO LADIES a LADIES STANDARD

taneční kurzy latinskoamerických a standardních tanců pro ženy
Od října otevíráme nových 15 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete partnera! Stále oblíbenější kurzy Pro-Am jsme navíc rozšířili o kurzy zaměřené pouze na latinu. I od října si tak můžete v kurzu zatančit s profesionálními tanečníky vedle standardních tanců i tance latinskoamerické. Náš lektorský tým také stále rozšiřují hvězdy Stardance Tomáš Vořechovský a Michal Mládek.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

HYGIENICKÉ PODMÍNKY konání tanečních kurzů od 25. 5. 2020

Hygienická opatření v průběhu kurzů

V současné době je v platnosti stále několik hygienických nařízení, která se průběhu kurzů více či méně dotýkají. Vaše bezpečnost a zdraví jsou pro nás nesmírně důležité, proto se budeme snažit vynaložit veškeré své úsilí k tomu, abyste se u nás cítili bezpečně. Vše po pečlivém nastudování momentálně platících opatření.

• Pokud se necítíte dobře, máte příznaky respiračního onemocnění nebo nejste zcela zdrávi, na lekci nechoďte.
  • Před vstupem do sálů si vydesinfikujte své ruce – desinfekční prostředky budou na viditelném místě v dostatečném množství.
  • Dbejte na to, abyste v místě konání kurzu strávili co nejkratší dobu. Týká se to i šaten – pobyt v nich zkraťte na nezbytné minimum.
  • Od 25. května nejsou roušky povinné, je-li mezi osobami zachován odstup 2 m. Odstup se nevztahuje na oddělené organizované skupiny a aktivity (tedy konkrétní taneční kurz) a na členy domácnosti a blízké, se kterými přicházíte do blízkého kontaktu i mimo taneční kurzy. Mimo taneční sál (uvnitř budovy) roušky nosíme.
  • Pro kurzy ladies Pro-Am bude vzhledem k jejich povaze bude toto opatření řešeno zvlášť – na všem se domluvíte s lektorem na své první lekci.
  • Šatny budou v provozu. Žádáme Vás však o dodržení co největších možných odstupů.
  • Naše sály budou mezi lekcemi řádně větrány, místa, jichž se běžně dotýkají ruce (kliky, vypínače, vodovodní baterie, baletní tyče, zábradlí), budou po každé lekci desinfikována.
  • Časový plán lekcí bude mírně upraven, abychom mezi lekcemi všechna tato opatření stihli. Z toho důvodu Vás žádáme, abyste na sály vstupovali až po vyzvání.
  • Desinfekci rukou je potřeba provést i po skončení lekce.

Pravidla se mohou v závislosti na usnesení vlády měnit, buďme tedy všichni trpěliví a flexibilní. V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obrátit na své lektory nebo další členy našeho týmu.
Věříme, že za dodržení těchto podmínek nastalou situaci zvládneme a brzy se na parketě budeme moci setkat za běžného režimu. ♥

23. 5. 2020

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

Renato Veronezi

Veronezi Renato

Charismatický lektor přímo z daleké Brazílie, ze země, v níž má zouk své kořeny. Jedno z nejzvučnějších jmen brazilské taneční scény. Je zakladatelem zoukového odvětví „urban zouk“ (Vero zouk) a významnou osobností společenského tance na brazilské taneční scéně.

Svou taneční kariéru začal ve svých 18 letech na taneční akademii Jaime Arôxa v Riu de Janeiru.

V roce 2009 začal utvářet nový taneční styl Urban zouk, který v následujících letech dosáhl obrovské popularity na celém světě. Úspěch tohoto tanečního stylu nevynechal ani evropské státy vč. Velké Británie, Nizozemska a Česka. Obliby se mu dostalo i ve Spojených státech. Od roku 2010 provozuje v Sao Paulu svou vlastní taneční skupinu Dance Company. Z tohoto uskupení vzešlo více než 10 úspěšných tanečníků a lektorů, kteří v současné době působí po celém světě.

V posledních 10 letech Renato cestuje napříč nejrůznějšími státy, aby se účastnil mezinárodních tanečních událostí a mohl Urban zouk předávat dalším nadšeným tanečníkům. Během svého ročního pobytu v Londýně budoval taneční komunitu věnující se tomuto stylu. Na tomto snažení s ním společně spolupracovali Pedrinho a Linda Mattos.

V současné době žije v polské Varšavě se svou rodinou – taneční partnerkou a manželkou Beou Veronezi a jejich synem.