TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

MODERNÍ A JAZZOVÝ TANEC – pokročilí

Tady vás čekají brilantní technické lekce, které každému tanečníkovi mohou jenom prospět. David prostě dbá na technickou vyspělost.
Je jeden z mála českých pedagogů, kteří jsou schopni učit techniku Lestera Hortona na vysoké úrovni. A samozřejmě budou i lekce zaměřené na techniku José Limóna, budou i jazzové tréninky a čekají vás oblíbené variace.
Davidovy lekce mají vždycky úžasnou atmosféru. Nenechá vás oddechnout a i přes únavu vždycky každého vybudí k maximálnímu výkonu. A vy se k nám opět budete několik let vracet, abyste zažili ten pocit tančit, když David použije svůj hlas jako hudební nástroj na podporu vašeho pohybu. Snad právě proto, ale nejen proto, u nás vyučuje již přes 20 let. To je delší doba, než běžná manželství. A celých dvacet let se na každé léto s ním těšíme i my.
Hudba a technika tance je klíč.

Rozsah workshopu:

• 13–14 tréninků x 1,5hod.
  • možnost jít na trénink i s druhou skupinou, pokud to bude kapacitně možné

Strnad David

David je vynikající profesionální pedagog a choreograf a je pro nás nenahraditelný. Je za ním tak mnoho práce a úspěchů, že je problém zkrátit povídání o něm. Navíc tato slova neřeknou, jak skvělým pedagogem vlastně je. Musíte to zažít.

• bývalý dlouholetý interpret, pedagog a choreograf v Tanečním divadle Bralen v Bratislavě u pana Rastislava Letenaje (10 let), také jako profesionální zaměstnanec
  • stálý pedagog na JAMU v Brně – ateliéry muzikálového herectví
  • spolupracoval s tanečními pedagogy a choreografy jako Je Bruce Taylor /USA/, Joe Alegado /USA/, Rastislav Letenaj /SK/, Oľga Letenajová /SK/, Cristina Perera /Brazílie/, Libor Vaculík /ČR/, Ervin Varga /H/, atd.
  • během svého tanečního působení tancoval nebo vyučoval na prestižních scénách doma i v zahraničí: Česká republika, Slovensko, Finsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Řecko, USA, Vatikán, Turecko, Španělsko, Itálie
  • v roce 2004 v Brně založil Taneční divadlo MAXIMVS, jehož je uměleckým vedoucím. Stalo se jeho životem a je vzácným klenotem brněnské taneční scény. Se souborem dlouhodobě spolupracují přední tanečníci z Česka i zahraničí: Joe Alegado – /USA/, Simona Lepoldová – bývalá sólistka Národního divadla, Vladimir Gončarov – sólista baletu v Ústí nad Labem, Rastislav Letenaj /SK/ – umělecký vedoucí Tanečního divadla Bralen Bratislava, Cristina Perera /Brazílie/, atd.

Jako hostující choreograf působil a působí také na dalších divadelních scénách:

• Městské divadlo Brno
  • Balet Národního divadla v Brně
  • Slovácké divadlo Uherské Hradiště
  • Slezské divadlo Opava
  • Městské divadlo Zlín
  • Divadlo Polárka Brno
  • Městské divadlo v Hradci Králové, atd.

O Davidovi se moc neví, že:

• je původně vysokoškolsky vzdělaný hasič, který měl jako koníčka tanec a kterému se tanec nakonec stal posláním a povoláním
  • jako dítko dělal 10 let sportovní gymnastiku, s tancem začal teprve ve 20-ti letech
  • nerad přiznává, že byl tanečník mezinárodní třídy v latinskoame­rických tancích
  • nerad přijímá roli porotce, raději učí. Pokud ho jako porotce potkáte, važte si toho a dobře poslouchejte