Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ 2020

Posun začátku kurzů

Jsme nuceni stále posouvat začátek všech našich kurzů. Zatímco většina s nich začne nebo bude pokračovat od prosince letošního roku (doufejme), u kurzů pro MLÁDEŽ je situace poněkud složitější. Protože středoškolské taneční kurzy jsou vázány na školní docházku, dá se odhadnout, že jejich začátek bude:

• v prosinci 0,05 %
  • v lednu 32 %
  • v únoru 34 %
  • v březnu 33 %
  • v dubnu 0,95 %

Věštění z koule je náročná činnost. Proto začátek kurzů pro mládež, které měly začít před měsícem, posouváme zatím na leden 2021. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet.
Jsme trpěliví. Nic jiného nám nezbývá. :)

Děkujeme za pochopení!
4. 11. 2020

Odložení začátku kurzů na prosinec 2020 a leden 2021

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ na prosinec a leden

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek prosince. Kurzy pro mládež zahájíme pravděpodobně, doufáme moc, snad v LEDNU 2021. Ostatní kurzy, tedy kurzy pro vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

Soustředění taneční skupiny Fridolín Taneční školy Hes.
Není určeno pro veřejnost.

POZOR – výběr stravy:
Děti do 10ti let včetně mají cenu stravy sníženou na 75% ceny pro starší děti.
Je NUTNÉ správně vybrat položku – ubytování – děti do 10ti let.

Kubešová Leona

Leona je profesionální pedagožka a choreografka. Ačkoli má původně vystudovanou Českou zemědělskou univerzitu, její srdcové hobby se jí stalo povoláním a nyní se věnuje výhradně tanci. K tomu ji přivedli pedagogové slovenského Tanečního divadla Bralen Bratislava s Rastislavem Letenajem v čele a za to mu patří velký dík.

• v roce 2003 absolvovala magisterské studium oboru choreografie u prof. Pavla Šmoka na hudební a taneční fakultě Akademie múzických umění v Praze
  • již během studií pracovala jako choreografka v černém divadle ACT, poté také v divadle Pavla Trávníčka
  • v letech 2010–2012 vyučovala moderní tanec na soukromé taneční konzervatoři Ivo–Váni Psoty v Praze.
  • přes 15 let je vedoucí a choreografkou skupin scénického tance Freedom, dětské taneční skupiny Fridolín a jejich mladších složek (MiniFridolín, MikroFridolín, PidiFridolín), které pracují pod hlavičkou Taneční školy HES. Tyto skupiny se každoročně účastní formačních soutěží Svazu učitelů tance ČR i přehlídek scénického tance.
  • pracuje též s integrovanou skupinou Freedom 4, která má ve svých řadách tanečníky s fyzickým nebo smyslovým postižením
  • v současné době vyučuje na Pražské taneční konzervatoři a SOŠ na Praze 6

Co se o ní moc neví

• byla tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích
  • taneční skupina Freedom, kterou vede, byla založena už v r. 1995, tehdy se o vedení podělila s Honzou Crhou
  • pracuje s dětmi už od 3 let a má v Mini, Mikro a Pidi složkách Fridolínu dětí jako smetí… prostě to umí.