Uzavření ZÁPISOVÉ KANCELÁŘE a zrušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Zrušení individuálních lekcí

Vzhledem k opatřením platícím od čtvrtka 22. října rušíme možnost individuálních lekcí. Poslední domluvené lekce mohou tedy proběhnout dnes, ve středu 21. října. O možnosti jejich pokračování Vás budeme určitě informovat všude, kde se dá, stejně tak o zahájení všech kurzů, se kterými stále počítáme.

Uzavření zápisové kanceláře

Od čtvrtka 22. října je též UZAVŘENA Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě, a to do odvolání. Pokud se potřebujete stavit, doporučujeme to stihnout ve středu.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo něco potřebovali, neváhejte se na nás obrátit třeba na e-mailu: hes(zavináč)ta­necniskola.cz.

Moc nás to mrzí. Vyčkávejme, buďme trpěliví a držme si palce.
21. 10. 2020

Odložení začátku kurzů

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ NA LISTOPAD

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

Soustředění taneční skupiny Fridolín Taneční školy Hes.
Není určeno pro veřejnost.

POZOR – výběr stravy:
Děti do 10ti let včetně mají cenu stravy sníženou na 75% ceny pro starší děti.
Je NUTNÉ správně vybrat položku – ubytování – děti do 10ti let.

Kubešová Leona

Leona je profesionální pedagožka a choreografka. Ačkoli má původně vystudovanou Českou zemědělskou univerzitu, její srdcové hobby se jí stalo povoláním a nyní se věnuje výhradně tanci. K tomu ji přivedli pedagogové slovenského Tanečního divadla Bralen Bratislava s Rastislavem Letenajem v čele a za to mu patří velký dík.

• v roce 2003 absolvovala magisterské studium oboru choreografie u prof. Pavla Šmoka na hudební a taneční fakultě Akademie múzických umění v Praze
  • již během studií pracovala jako choreografka v černém divadle ACT, poté také v divadle Pavla Trávníčka
  • v letech 2010–2012 vyučovala moderní tanec na soukromé taneční konzervatoři Ivo–Váni Psoty v Praze.
  • přes 15 let je vedoucí a choreografkou skupin scénického tance Freedom, dětské taneční skupiny Fridolín a jejich mladších složek (MiniFridolín, MikroFridolín, PidiFridolín), které pracují pod hlavičkou Taneční školy HES. Tyto skupiny se každoročně účastní formačních soutěží Svazu učitelů tance ČR i přehlídek scénického tance.
  • pracuje též s integrovanou skupinou Freedom 4, která má ve svých řadách tanečníky s fyzickým nebo smyslovým postižením
  • v současné době vyučuje na Pražské taneční konzervatoři a SOŠ na Praze 6

Co se o ní moc neví

• byla tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích
  • taneční skupina Freedom, kterou vede, byla založena už v r. 1995, tehdy se o vedení podělila s Honzou Crhou
  • pracuje s dětmi už od 3 let a má v Mini, Mikro a Pidi složkách Fridolínu dětí jako smetí… prostě to umí.