TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Soustředění taneční skupiny Fridolín Taneční školy Hes.
Není určeno pro veřejnost.

Kubešová Leona

Leona je profesionální pedagog a choreograf. Ačkoli má původně vystudovanou Českou zemědělskou univerzitu, její srdcové hobby se jí stalo povoláním a nyní se věnuje výhradně tanci. K tomu ji přivedli pedagogové slovenského Tanečního divadla Bralen Bratislava s Rastislavem Letenajem v čele a za to mu patří velký dík.

• v roce 2003 absolvovala magisterské studium oboru choreografie u prof. Pavla Šmoka na hudební a taneční fakultě Akademie múzických umění v Praze
  • již během studií pracovala jako choreografka v černém divadle ACT, poté také v divadle Pavla Trávníčka
  • v letech 2010–2012 vyučovala moderní tanec na soukromé taneční konzervatoři Ivo–Váni Psoty v Praze.
  • přes 15 let je vedoucí a choreografkou skupin scénického tance Freedom, dětské taneční skupiny Fridolín a jejich mladších složek (MiniFridolín, MikroFridolín, PidiFridolín), které pracují pod hlavičkou Taneční školy HES. Tyto skupiny se každoročně účastní formačních soutěží Svazu učitelů tance ČR i přehlídek scénického tance.
  • pracuje též s integrovanou skupinou Freedom 4, která má ve svých řadách tanečníky s fyzickým nebo smyslovým postižením

Co se o ní moc neví:

• byla tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích
  • taneční skupina Freedom, kterou vede, byla založena už v r.1995, tehdy se o vedení podělila s Honzou Crhou
  • pracuje s dětmi už od 3let a má v Mini, Mikro a Pidi složkách Fridolínu dětí jako smetí… prostě to umí