Zápisové kanceláře v Kongresovém centru - provoz léto

Zápisová kancelář Taneční školy Hes je v období letních prázdnin uzavřena. Otevřena bude opět od 2.9.2019.. Přejem hezké prázdniny!

Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

Otevřené soustředění sportovního tanečního klubu – Taneční škola Hes

Místo konání:
Kongresové centrum Praha, tř.5.května 65, Praha 4,
tréninkové sály TŠ HES – Taneční centrum Vyšehrad 1 a Taneční centrum Vyšehrad 2 (klimatizované sály velikosti 18×8m, zrcadlové stěny)

Ubytování
pro mimopražské můžeme zabezpečit v DM Neklanova – cca 10min pěšky od Kongresového centra Praha. – za 300Kč/noc

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM:

• 10:00–11:00 rozvička
  • 11:00–12:30 Seminář
  • 14:45–16:15 Seminář
  • 16:30–17:30 Practise
  • 17:30–18:30 Stretching
  • mimo uvedené časy možnost volných tréninků

Individuální lekce jsou možné každý den před, po i mezi semináři – zájem o indivky napište do poznámky přihlášky (počet lekcí)

Pro členy tanečního klubu TŠ Hes je na soustředění sleva 300 Kč.

Marek Tomáš

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoameric­ké tance.

Tomáš je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival i semifinalista mistrovství světa LAT.

Je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v Junior-I-LAT s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA.

Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.

Nováková Míša

Tanečnice mezinárodní třídy.