TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Otevřené soustředění sportovního tanečního klubu – Taneční škola Hes

Místo konání:
Kongresové centrum Praha, tř.5.května 65, Praha 4,
tréninkové sály TŠ HES – Taneční centrum Vyšehrad 1 a Taneční centrum Vyšehrad 2 (klimatizované sály velikosti 18×8m, zrcadlové stěny)

Ubytování
pro mimopražské můžeme zabezpečit v DM Neklanova – cca 10min pěšky od Kongresového centra Praha. – za 300Kč/noc

PROGRAM:

• každý den jeden tanec (rumba, samba, chacha, jive, i na paso se najde okénko)
  • 10:00–13:00 Sólo (rozcvička, posilko – fyzický trénink, technika, sólo průpravy, charaktery tanců)
  • 15:30–18:00 Páry (vedení a vnímání se v páru, párové sestavy, dynamika pohybu)
  • 18:00–18:30 Practise + streching
  • mimo uvedené časy možnost volných tréninků
  • součástí soustředění videoseminář

Individuální lekce jsou možné každý den před, po i mezi semináři – zájem o indivky napište do poznámky přihlášky (počet lekcí)

Pro členy tanečního klubu TŠ Hes je na soustředění sleva 200 Kč.

Marková Martina

Martina Marková je profesionální tanečnice, se specializací na latinskoameric­ké tance.

Martina je pětinásobná mistryně České republiky ve všech věkových kategoriích, finalistka Blackpool dance festival do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži a vicemistryně profesionálů v Polsku.

Nyní je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách.

Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích, jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko aj.

Martinu jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“

Nebo také v oblíbeném TV pořadu StarDance…když hvězdy tančí.

Marek Tomáš

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoameric­ké tance.

Tomáš je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival i semifinalista mistrovství světa lat.

Je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v jun 1 lat s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA.

Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.