OPENING PARTY DANCERS' CLUBU

Opening party našeho nového tanečního studia Dancers' Club (Koněvova 19, 2.patro) již zítra v pátek 6.10. od 20:00. Těšíme se na Vás!

partyb.jpg
TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2017/březen 2018

Aktuálně probíhá DOPRODEJ posledních míst do tanečních kurzů pro STŘEDOŠKOLÁKY

Naše kurzy jsou téměř zaplněny. Ale máme pro vás příznivou zprávu. ZVÝŠILI JSME KAPACITU středečního kurzu Z31 – přesunuli jsme ho na velký sál.
Středeční kurz je tak jediný, do kterého se mohou ještě zapsat sólo dívky, páry i sólo chlapci.
Stav zápisů do ostatních kurzů je zveřejněn v sekci MLÁDEŽ.

Nic nemůže nahradit slavnostní atmosféru prvních tanečních. Obavy rychle změníme v pohodu a úsměv, nejisté kroky v sebevědomí a neznámý svět ve vyhledávanou zábavu.

V roce 2017 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5
Po – Pá 13:30 – 17:30hod. (Od 4.9.2017 – o prázdninách zavřeno)

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2017 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

Plánujeme přidat tyto taneční kurzy (nabídku budeme v červnu a červenci ještě doplňovat):

• 2× základní taneční pro dospělé na novém místě v Praze
  • oblíbené kurzy pro předškolní děti – již na 3 místech v Praze
  • přidáváme dětské kurzy pro děti 6–8let
  • nové kurzy karibských tanců, tedy salsa, zouk a přibudou i kurzy bachaty
  • kurzy moderního (scénického) tance
  • pilates a jógu
TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

KLASICKÝ BALET V PRAZE – pokročilí

Pro každoroční velký zájem o klasický balet na naší letní škole otevíráme v Praze opět týdenní workshop pro všechny, kteří nechtějí přes prázdniny lenivět.
Tento prázdninový workshop využívají především studenti nižších ročníků tanečních konzervatoří a studenti ZUŠ a baletních škol z ČR i ze Slovenska, aby si přes prázdniny rozvíjeli techniku a zlepšovali se pod vedením skvělých lektorů. :-)
Doufáme, že umístění v Praze je pro vás zajímavé. Mimopražským účastníkům můžeme zajistit ubytování a při větším počtu lidí i hromadné stravování.
Děti mimo taneční výuku nehlídáme, je nutný doprovod zletilou osobou nebo zajištěné vyzvednutí dětí po trénincích.

Máme několik vynikajících zpráv:

• týden klasiky v Praze bude opět probíhat na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha, a.s.
  • je to centrum Prahy – přímo na metru „C“ Vyšehrad
  • na sále samozřejmě budete mít zrcadla, baletizol a tyče, navíc komfort klimatizované­ho sálu.
  • v celém týdnu bude 12 tréninků v délce 1,5 hod. Zahájíme je v pondělí cca v 9:00 hod. ráno. Poslední tréninky budou v pátek odpoledne do 18:00hod. Bližší informace Vám samozřejmě těsně před začátkem prázdnin pošleme.

Ubytování a stravování:

• pro mimopražské zájemce můžeme zabezpečit ubytování na Domově mládeže Neklanova, Praha 2. Je to za velmi dobrou cenu, 300,–Kč/noc. Svůj požadavek můžete odklikat v přihlášce.
  • stravování pro vás nezabezpečujeme, ale je možné přímo v Kongresovém centru a okolí, poradíme vám

Katsapov Alexandre

Tento vynikající tanečník, první sólista baletu Národního divadla v Praze nám opět potvrdil spolupráci. Velmi si toho vážíme. Kromě svého tanečního angažmá se již několik let věnuje pedagogické činnosti.

• vystudoval Ruskou baletní akademii Agrippiny Vaganové v Petrohradě (nejprestižnější ruskou baletní školu)
  • své první profesionální angažmá měl ve Státním akademickém divadle Modesta Petroviče Musorgského
  • v roce 1997 přijal pozvání do Prahy a postupem času se stal prvním sólistou baletu Národního divadla
  • v roce 2002 získla Cenu Thálie za ztvárnění titulní role v baletu Ivan Hrozný choreografa Libora Vaculíka
  • za rok 2003 obdržel hlavní cenu Philip Morris Ballet Flower Award, která je u nás udělována nejlepšímu baletnímu umělci v oboru klasický tanec

Štípa Michal

Michal je prvním sólistou baletu Národního divadla v Praze.

• studoval Taneční konzervatoř v Brně
  • za sezonu 1998–1999 obdržel Cenu Philip Morris Flower Award za největší talent roku v oboru klasický tanec a o tři roky později získal hlavní Cenu Philip Morris Flower Award
  • v roce 2005 získal Cenu Thálie za roli Alberta v baletu Giselle a další převzal za rok 2007 za hlavní roli v choreografii Petra Zusky Sólo pro tři
  • hostuje na velkých tanečních scénách po celém světě