SPECIÁLNÍ LAST MINUTE AKCE NA TANEČNÍ PRO MLÁDEŽ

Od 4.9.2018 do 30.9.2018 nabízíme LAST MINUTE slevu pro kluky, a to vybrané taneční kurzy jen za 1990,–. Sleva se týká kurzu Z51 – pátek od 18:15 a kurzu Z71 – neděle od 16:15.

Dále nabízíme SPECIÁLNÍ AKCI NA ÚTERNÍ KURZY, a to slevu 300,–, která se dá kombinovat s párovou slevou a platí tedy i na přihlášky v páru!

Neváhejte a přihlašujte se ZDE. Místa ubývají a taneční se blíží!

Těšíme se na Vás!

NOVINKA - LETNÍ VíKENDOVÝ KURZY LATINY

NOVINKA – VíKENDOVÝ KURZY LADIES LATINO

Otevřeli jsme pro Vás víkend plný tance, který Vás nastartuje do nové sezóny. Intenzivní víkendový workshop 6.-7.10.2018 v Kon­gresovém centru Praha, každý den 3 hodiny latiny – každá hodina jiný tanec. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé, tedy pro všechny naše absolventky (i cizí). Lze zakoupit permanentku na celý víkend za 900,– nebo jeden den za 500,–. V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, bude možné zakoupit jednotlivé lekce za 200,–. NEVÁHEJTE, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlásit se můžete ZDE

Těšíme se na Vás!

Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Tančírny v provozu i přes léto

Letos poprvé necháme naše pravidelné páteční tančírny v provozu i v průběhu letních prázdnin. Kromě státního svátku 6.7. jste vítáni každý pátek od 20:00 v Dancers' Clubu, Koněvova 19, těšíme se na vás!

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

Otevřené soustředění sportovního tanečního klubu – Taneční škola Hes

Místo konání:
Kongresové centrum Praha, tř.5.května 65, Praha 4,
tréninkové sály TŠ HES – Taneční centrum Vyšehrad 1 a Taneční centrum Vyšehrad 2 (klimatizované sály velikosti 18×8m, zrcadlové stěny)

Ubytování
pro mimopražské můžeme zabezpečit v DM Neklanova – cca 10min pěšky od Kongresového centra Praha. – za 300Kč/noc

PROGRAM:

• 10:00–11:00 rozvička
  • 11:00–12:30 Seminář
  • 14:45–16:15 Seminář
  • 16:30–17:30 Practise
  • 17:30–18:30 Stretching
  • mimo uvedené časy možnost volných tréninků

Individuální lekce jsou možné každý den před, po i mezi semináři – zájem o indivky napište do poznámky přihlášky (počet lekcí) a také o který den máte zájem.

Pro členy tanečního klubu TŠ Hes je na soustředění sleva 100 Kč.

Marková Martina

Martina Marková je profesionální tanečnice se specializací na latinskoameric­ké tance.

Martina je pětinásobnou mistryní České republiky ve všech věkových kategoriích, finalistka Blackpool dance festival do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži a vicemistryně profesionálů v Polsku.

Nyní je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách.

Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko a další.

Martinu jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v oblíbeném TV pořadu „StarDance…když hvězdy tančí“.

Marek Tomáš

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoameric­ké tance.

Tomáš je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival i semifinalista mistrovství světa LAT.

Je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v Junior-I-LAT s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA.

Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.