TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ NA SEZÓNU 2019/2020

Zápis do tanečních kurzů pro mládež na sezónu 2019/2020 bude zahájen 15.11.2018!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN – BŘEZEN 2019

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A TANEČNÍ PRO VYSOKOEKOLÁKY

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Leden – Březen 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na šesti místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY a JEDNY DIAMOND
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Leden – Březen 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • PĚT základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • DVA pokročilé kurzy
  • JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Leden – Březen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro mírně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

STANDARDNÍ A LATINSKO-AMERICKÉ TANCE – čeští trenéři

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu), není vhodné pro úplné začátečníky. Během soustředění budete rozdělení do dvou skupin. Jedna taneční páry tříd EDC a druhá taneční páry tříd BAM. Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný. :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet.

Podrobnější program soustředění:

• příjezd v neděli 29.7. do 18:00. Po večeři bude practise.
  • 30.7. Klárka a Michal Drhovi – WALTZ A TANGO
  • 31.7. Šárka Hesová a Michal Mládek – VALČÍK A RUMBA
  • 1.8. Martina a Tomáš Markovi – CHACHA a PASO

Možnost individuálních lekcí a neomezená možnost volných tréninků.

Čeští lektoří

Lektoři latinsko-amerických tanců:

Tomáš a Martina Markovi

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival do 16let, semifinalista mistrovství světa lat. Dále je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v jun 1 lat s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA. Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.

Martina Marková je profesionální tanečnice, se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobná mistryně České republiky ve všech věkových kategoriích, finalistka Blackpool dance festival do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži a vicemistryně profesionálů v Polsku. Nyní je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách. Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích, jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko aj. Martinu jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ Nebo také v oblíbeném TV pořadu StarDance…když hvězdy tančí.

Lektoři standardních tanců:

Michal Drha a Klára Zámečníková

• tančí spolu již od roku 2008.
  • 3. místo na MČR v deseti tancích pro rok 2014
  • 2. místo na MČR standardních tanců pro rok 2017
  • 3. místě v soutěžní disciplíně Showdance na MĆR pro rok 2013
  • čtvrtfinále na mistrovství Evropy v roce 2015

Michal Mládek

Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15ti letou praxi v trénování tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem TV.

• Je to několika násobný amatérský finalista MČR ve STT a 10ti tancích
• V kat. nad 30 let Mistr ČR ve Stt
• Mistr ČR v 10ti tancích
• 1.vicemistr světa v 10 tancích
• 1.vícemistr světa ve Stt tancích
• Vicemistr ČR v showdance

Šárka Hesová

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016). Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy. Spolumajitelka Taneční školy HES.