PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

STANDARDNÍ TANCE – třídy B, A, M

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu). Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný. :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet, stejně jako pohybovky, přednášky a PRACTISY!

Rozsah:

3 tréninky denně v délce 1,5 hod. Začínáme v 9:00 a končíme ve 20:30. Všechny 4 skupiny tohoto běhu se střídají na dvou sálech.
Možnost jít na trénink i s druhou skupinou, pokud to bude kapacitně možné.

Podrobnější program soustředění zde průběžně doplníme:

• příjezd v neděli do 18:00. Po večeři bude practise.
  • odjezd v sobotu kdykoliv

Hlídání dětí

– pro rodinky s dětmi ve věku 3–9 let nabízíme hlídání dětí – tedy školku, kde o děti bude postaráno po dobu Vaší výuky

Drhovi Michal a Klára

Klára s Michalem mají ve společné taneční kariéře od roku 2008 řadu tanečních úspěchů:

• 2. vicemistři ČR standardních tanců
  • Reprezentanti ČR ve standardních tancích
  • 2. vicemistři ČR 10 tanců (kombinace)
  • Čtvrtfinále Mistrovství Evropy Standardních tanců
  • Vítězové Taneční ligy
  • Mistři ČR v latinsko-amerických tancích družstev
  • 56. nejlepší pár světa (2. nejlepší taneční pár ČR)
  • Finalisté a semifinalisté mnoha zahraničních soutěží

Novotní Luboš a Jana

Oba jsou zkušenými trenéry i porotci s licencí I. třídy (nejvyšší licence). Mají zkušenosti s trénováním jak v ČR, tak i v zahraničí. V minulosti byli skvělými reprezentanty ČR v tanečním sportu a několikanásobnými Mistry ČR (konkrétně roky 1993, 1994, 1995). Mimo jiné byli i Vicemistři ČR v kombinaci tj. v 10 tancích (rok 1993).