Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

LATINSKO-AMERICKÉ TANCE – čeští a italští trenéři

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu), není vhodné pro úplné začátečníky. Během soustředění budete rozděleni do dvou skupin. Jedna taneční páry tříd EDC a druhá taneční páry tříd BAM. Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný. :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet, stejně jako pohybovky, přednášky a PRACTISY!

Podrobnější program soustředění:

• příjezd v neděli do 18:00. Po večeři bude practise.
  • 31.7. Šárka Hesová a Michal Mládek – RUMBA
  • 1.8. Martina a Tomáš Markovi – CHACHA a PASO
  • 2.8. Alessandro – JIVE
  • 3.8. Alessandro – SAMBA

LAT lektoři

Lektoři latinsko-amerických tanců:

Alessandro Camerotto

Alessandro je semifinalista Blackpoolu, vynikající trenér (FOCUS) a porotce WDSF.

Tomáš a Martina Markovi

Tomáš Marek

• je profesionální trenér se specializací na latinskoameric­ké tance
  • je pětinásobným Mistrem České republiky ve všech věkových kategoriích
  • finalista Blackpool dance festivalu ktg.do 16-ti let a semifinalista mistrovství světa lat
  • je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v jun 1 lat s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA
  • mohli jste ho vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III

Martina Marková

• je profesionální trenérka se specializací na latinskoameric­ké tance
  • je pětinásobnou Mistryní České republiky ve všech věkových kategoriích
  • finalistka Blackpool dance festivalu ktg.do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži
  • je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách
  • Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích, jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko aj.
  • mohli jste ji vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“
  • tančila také po boku Martina Taclíka v oblíbeném TV pořadu StarDance…když hvězdy tančí