Zápisové kanceláře v Kongresovém centru - provoz léto

Zápisová kancelář Taneční školy Hes je v období letních prázdnin uzavřena. Otevřena bude opět od 2.9.2019.. Přejem hezké prázdniny!

Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE

CONTEMPORARY V PRAZE – začátečníci a mírně pokročilí

Pro každoroční velký zájem o různé techniky scénického – moderního tance na naší letní škole otevíráme v Praze opět týdenní workshop pro všechny, kteří nechtějí přes prázdniny lenivět.
Tento prázdninový workshop využívají především tanečníci moderních tanečních technik z různých tanečních skupin České a Slovenské republiky, studenti tanečních konzervatoří, studenti a pedagogové ZUŠ a také tanečníci jiných tanečních technik, kteří si chtějí doplnit pohybový rejstřík a rozvíjet hlavu.
Záměrem je nabídnout intenzivní letní workshop pod vedením skvělých lektorů, se kterými se nemůžete běžně setkat.
Doufáme, že umístění v Praze je pro vás opět zajímavé. Mimopražským účastníkům můžeme zajistit ubytování.

Máme několik vynikajících zpráv:

• týden contemporary v Praze bude opět probíhat na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě
  • jako varianta je ve hře i sál v našem tanečním centru Dancers Club na Praze 3 (Pouze tehdy, pokud zájem o souběžné kurzy klasického tance – baletu – překročí kapacitní možnosti jednoho sálu a my budeme muset klasikou obsadit oba naše sály v Kongresovém centru.)
  • na sále samozřejmě budete mít zrcadla, baletizol
  • v celém týdnu bude 13 tréninků v délce 1,5 hod. Zahájíme je v pondělí cca v 9:00 ráno. Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne do 18:00. Bližší informace Vám samozřejmě těsně před začátkem prázdnin pošleme.

Ubytování a stravování:

• pro mimopražské zájemce můžeme zajistit ubytování na Domově mládeže (Neklanova, Praha 2 nebo Ohradní, Praha 4). Je za velmi dobrou cenu, cca 300,– Kč/noc. Svůj požadavek můžete vyznačit v přihlášce.
  • stravování pro vás nezajišťujeme, ale je možné se stravovat přímo v Kongresovém centru nebo jeho okolí. Rádi Vám poradíme a doporučíme.

Vraný Martin

Martin u nás několikrát učil v minulosti a jsme rádi, že se letos naši nabídku opět přijal.

Ve své divadelní kariéře prošel mnoha tanečními styly, ale moderní a současný moderní tanec byl pro něj vždy na prvním místě.

Své lekce a taneční styl rád kombinuje s akrobatickými prvky a prací s podlahou. V tréninku nechybí ani skoky a rotační technika.

V letech 1987–1995 studoval na Taneční konzervatoři v Brně.

Jako profesionální tanečník působil:

• v Národním brněnském divadle,
  • v Bratislavském divadle tanca pod vedením Jána Ďurovčíka
  • v rakouském Volksoper Wien a Landestheater (Jochen Ulrich, Robert Poole)
  • v Německu a Portugalsku na Rui Horta Stage Works (Rui Horta)
  • v holandském Korzo Theatre Den Haag (Andre Gingras)

Mezi jeho nejvýznamnější choreografické práce patří:

• „Heimatlos“ – činohra, Landestheater Linec (Rakousko)
  • „Mistr a žák“ – činohra a taneční divadlo – nominace na cenu Thálie
  • „Dalibor“ – opera, Plzeň
  • „Úklady a láska“ – činohra, Stavovské divadlo, Praha
  • „Nagano“ – opera, Stavovské divadlo, Praha
  • „Tak a teď?“ – taneční představení
  • „Jak hlavou zdi neprorážet“ – taneční představení
  • „Tam za rohem“ – taneční představení

Martin Vraný má i velmi rozsáhlé pedagogické zkušenosti. Jako pedagog působil v Tanečním centru Univerzity Karlovy, na Taneční konzervatoři v Praze i Brně, v Escola superior de danca v portugalském Lisabonu, na Rui Horta Stage Works v Německu a Portugalsku a v Anton Bruckner Privatuniversität v Rakousku.