Změna otevírací doby Zápisové kanceláře v úterý 12. 11. 2019

Z provozních důvodů bude dnes, v úterý 12. 11. 2019, Zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena od 14:30 pouze do 17:20! Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Pražský pohár TŠ HES

Tuto sobotu, 9. listopadu 2019, pořádá Taneční škola Hes další letošní taneční soutěž. Pražský pohár TŠ Hes je soutěží vyhlašovanou Svazem učitelů tance (SUT). Konat se bude v našem oblíbeném Dancers' Clubu. Přijďte si zasoutěžit, nebo se alespoň podívat a soutěžící podpořit!

Těšíme se na vás!

Taneční kurzy pro MLÁDEŽ v období podzimních prázdnin

Připomínáme všem svým žákům tanečních kurzů pro mládež, že lekce ve dnech 24.-30. 10. 2019 (včetně) neprobíhají.

Lekce se nekonají:

• ve čtvrtek (kurz Z41) dne 24. 10. 2019
  • v pátek (kurz Z51) dne 25. 10. 2019
  • v neděli (kurzy Z71, Z72 a Z73) dne 27. 10. 2019
  • v pondělí (kurz Z11) dne 28. 10. 2019
  • ve středu (kurz Z31) dne 30. 10. 2019

Přejeme pěkné podzimní prázdniny!

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

LEDEN-BŘEZEN 2020

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• SEDM základních tanečních kurzů na čtyřech místech
  • SEDM pokračovacích tanečních kurzů
  • ČTVERY speciálky
  • TROJE experimentálky, DVOJE MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • TŘI středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy a JEDEN kurz pro velmi pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období leden – bžezen 2020

• jeden kurz pro základní, jeden pro mírně pokročilé a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

KLASICKÝ BALET V PRAZE – začátečníci

Tento kurz je určen pro ty, kteří se setkali s baletem pouze okrajově.
Také tanečníci jiných tanečních technik si zde mohou doplnit své taneční vzdělání.
Klasický balet je základem pro jakoukoliv taneční techniku a každý tanečník by měl alespoň elementární výuku absolvovat.
Intenzivní týdenní workshop na letní škole je právě to, co by vás mohlo zajímat. Rozviňte svůj pohybový rejstřík.

Máme několik vynikajících zpráv:

• týden klasiky v Praze bude opět probíhat na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha, a.s.
  • je to centrum Prahy – přímo na metru „C“ Vyšehrad
  • na sále samozřejmě budete mít zrcadla, baletizol a tyče, navíc v létě vítaný klimatizace
  • v celém týdnu bude 12 tréninků v délce 1,5 hod. Zahájíme je v pondělí cca v 9:00 ráno. Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne do 18:00. Bližší informace Vám samozřejmě těsně před začátkem prázdnin pošleme.

Ubytování a stravování:

• pro mimopražské zájemce můžeme zajistit ubytování na Domově mládeže (Neklanova, Praha 2 nebo Ohradní, Praha 4). Je za velmi dobrou cenu, cca 300,– Kč/noc. Svůj požadavek můžete zaznačit v přihlášce.
  • stravování pro vás nezajišťujeme, ale je možné s stravovat přímo v Kongresovém centru nebo jeho okolí. Rádi Vám poradíme a doporučíme.

Márová Nikola

Nikola je první sólistkou baletu Národního divadla v Praze. Jsme moc rádi, že si našla čas a bude u nás v létě učit.

• v letech 1990–98 vystudovala Taneční konzervatoř v Praze pod vedením Hany Vláčilové, Zdeny Němcové a Pavla Ždichynce a absolvovala dvě stáže v Drážďanech
  • od roku 1999 je členkou Baletu Národního divadla
  • od roku 2001 je jeho sólistkou a od sezóny 2006–07 první sólistkou, což se jí povedlo jako nejmladší tanečnici v historii souboru
  • v roce 2002 obdržela ocenění Philip Morris Ballet Flower Award
  • mimo jiné hostovala jako Odetta a Odilie (balet Labutí jezero) v Helsinkách
  • v roce 2008 získala Cenu Thálie

Strnadová Nela

Nela Strnadová (za svobodna Čelišová) je absolventkou Taneční konzervatoře v Praze.
Je členkou baletu Národního divadla Praha – nyní s malou přestávkou, protože získala speciální doživotní roli maminky malé Elizabeth.