Tančírny 2018

Vaše oblíbené tančírny v našem tanečním studiu Dancers´ Club začínají již tento pátek 5.1.2018, tak kdo už se nemůže dočkat, přijďte si zatančit. Těšíme se na Vás!

Protančete s námi botky i v novém roce 2018

Radujte se s námi a bavte se tancem i v roce 2018

Krásné Vánoce a protančený Nový rok

vám přeje

Team Taneční školy HES

Otevírací doba kanceláře mezi svátky

Zápisové kancelář v Kongresovém centru je otevřena do 21.12.2017. Poté je otevřena až od 3.1.2018.

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ ZIMA 2018

Právě jsme pro Vás zveřejnili rozpis víkendových tanečních na období ZIMA 2018. V tomto období jsou vypsány kurzy základní, pokročilí a speciálky! Jako NOVINKU jsme pro Vás otevřeli možnost přihlásit se jen na jeden den! Vyberte si tance, které potřebujete zopakovat a přihlašte se!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

STANDARDNÍ a LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Otevřené soustředění párů sportovního tance hobby úrovně

Obtížnost:

Toto soustředění standardních a latinskoamerických tanců je určeno jak pro pravidelně trénující hobby páry, tak pro nové zájemce o sportovní tanec i na rekreační úrovni (cca jednou – dvakrát týdně). Je určeno všem, kteří absolvovali taneční – speciálky a experimentálky nebo pro páry hobby úrovně (3.ročník a 4.ročník, někdy bývají kurzy označené také jako stříbrné, případně zlaté a vyšší).
Pokud si špatně zvolíte obtížnost, je možné to přímo na místě změnit.

Trenéři:

Ve vedení tréninků se vystřídají kromě Šárky Hesové a Jirky Váchy ještě Zdenička Vojtíková a Milan Sedlář.

Obsah:

Soustředění má za úkol rozšířit rejstřík tanečních figur, které již znáte a postavit vazby alespoň čtyřech tanců a pomoci na začátku vaší případné soutěžní kariéry.

• 13 vedených tréninků po 1,5hod.
  • 3× večerní practise
  • důkladně dva standardní a dva latinskoamerické tance
  • pohybové průpravy, technika, výběr z katalogu tanečních figur
  • možnost individuálních tréninků se všemi trenéry, které bude možné si přímo na místě dohodnout
  • možnost volných tréninků
  • večerní latino tančírny na velkém sále
  • dle zájmu projekce
  • dřina a pohodička
  • koupání v přírodních lomech v okolí
  • barbar

Přihlásit se je třeba v páru.

Hesová Šárka

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016).
Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy.
Spolumajitelka Taneční školy HES.

Vácha Jiří

Jirka má vytančenou mezinárodní třídu v latinskoame­rických tancích.

Je jedním z našich klubových trenérů soutěžních párů i hobby párů.