Uzavření ZÁPISOVÉ KANCELÁŘE a zrušení INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

Zrušení individuálních lekcí

Vzhledem k opatřením platícím od čtvrtka 22. října rušíme možnost individuálních lekcí. Poslední domluvené lekce mohou tedy proběhnout dnes, ve středu 21. října. O možnosti jejich pokračování Vás budeme určitě informovat všude, kde se dá, stejně tak o zahájení všech kurzů, se kterými stále počítáme.

Uzavření zápisové kanceláře

Od čtvrtka 22. října je též UZAVŘENA Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě, a to do odvolání. Pokud se potřebujete stavit, doporučujeme to stihnout ve středu.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo něco potřebovali, neváhejte se na nás obrátit třeba na e-mailu: hes(zavináč)ta­necniskola.cz.

Moc nás to mrzí. Vyčkávejme, buďme trpěliví a držme si palce.
21. 10. 2020

Odložení začátku kurzů

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ NA LISTOPAD

Vzhledem ke krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

Ověřit začátek svého kurzu si můžete na odkazech uvedených výše v tomto příspěvku.

Se všemi kurzy tedy URČITĚ POČÍTÁME, nic se neruší a stále se na Vás moc těšíme. Nemůžeme se dočkat, až se zas potkáme na tanečním parketě.

Odložení začátku kurzů + zrušení tančíren

ODLOŽENÍ ZAČÁTKU KURZŮ

Vzhledem k novému krizovému opatření platícího od pondělí 5. října posouváme začátky všech kurzů, prozatím na začátek listopadu. Toto se týká všech kurzů, tedy kurzů pro mládež, vysokoškoláky, dospělé, ladies, tanečních kurzů pro děti i kurzů salsy.

ZRUŠENÍ PÁTEČNÍCH TANČÍREN

Ode dneška jsou též do odvolání zrušeny páteční tančírny v Dancers' Clubu. O jejich opětovném zavedení Vás budeme informovat tady na webu, na naší facebookové stránce a nejspíš i e-mailem. Sledujte nás :)

Děkujeme Vám za trpělivost a přízeň, kterou nám zachováváte.
Už si moc přejeme, abychom mohli zase normálně tančit.

1. 10.2020

LAST MINUTE pro kluky

LAST MINUTE SLEVA na kurzy pro mládež

Kluci, zpozorněte! Do začátku října můžete využít slevu na kurzy pro mládež v pondělí, úterý, pátek a v neděli!
Vybrané kurzy jsou teď za zvýhodněnou cenu 1990,– Kč pro chlapce, to znamená slevu až 1490,– Kč na kurz. A kterých kurzů se akce týká?

Kongresové centrum na Vyšehradě
• pondělí Z11 (od 18:15)
• úterý Z21 (od 18:15)
• pátek Z51 (od 18:15)
• neděle Z71 (od 16:15)

KC City – Arkády Pankrác
• neděle Z73 (od 18:15)

Přihlašování na našem webu ZDE.
Těšíme se na vás! ❤ A děvčata určitě taky

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2020/březen 2021

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2020/2021

V pátek 15.11.2019 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2020/březen 2021. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

V roce 2020 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také na metru „C“ Pankrác v Kogresovém Centru City hned vedle obchodního centra.

1. Ideálně on-line.
  1. Případně osobně v naší Zápisové kanceláři v Kongresovém centru na Vyšehradě

Po-Čt 13:30–17:30 hod.

KLASICKÝ BALET V PRAZE – mírně pokročilí

Pro každoroční velký zájem o klasický balet na naší letní škole otevíráme v Praze opět týdenní workshop pro všechny, kteří nechtějí přes prázdniny lenivět.
Tento prázdninový workshop využívají především studenti nižších ročníků tanečních konzervatoří, studenti ZUŠ a baletních škol z Česka i Slovenska, a také pokročilejší tanečníci jiných tanečních technik, kteří se již baletem zabývali. Cílem kurzu je rozvíjet taneční techniku a zlepšovat se pod vedením skvělých lektorů. :-)
Doufáme, že umístění v Praze je pro vás zajímavé. Mimopražským účastníkům můžeme zajistit ubytování.

Máme několik vynikajících zpráv:

• týden klasiky v Praze bude opět probíhat na našem tréninkovém sále v Kongresovém centru Praha, a.s.
  • je to centrum Prahy – přímo na metru „C“ Vyšehrad
  • na sále samozřejmě budete mít zrcadla, baletizol a tyče, navíc v létě vítaný komfort klimatizace
  • v celém týdnu bude 12 tréninků v délce 1,5 hod. Zahájíme je v pondělí cca v 9:00 ráno. Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne do 18:00. Bližší informace Vám samozřejmě těsně před začátkem prázdnin pošleme.

Ubytování a stravování:

• pro mimopražské zájemce můžeme zajistit ubytování na Domově mládeže (Neklanova, Praha 2 nebo Ohradní, Praha 4). Je za velmi dobrou cenu, cca 300,– Kč/noc. Svůj požadavek můžete vyznačit v přihlášce.
  • stravování pro vás nezajišťujeme, ale je možné s stravovat přímo v Kongresovém centru nebo jeho okolí. Rádi Vám poradíme a doporučíme.

Márová Nikola

Nikola je první sólistkou baletu Národního divadla v Praze. Jsme moc rádi, že si našla čas a bude u nás v létě učit.

• v letech 1990–1998 vystudovala Taneční konzervatoř v Praze pod vedením Hany Vláčilové, Zdeny Němcové a Pavla Ždichynce a absolvovala dvě stáže v Drážďanech
  • od roku 1999 je členkou Baletu Národního divadla
  • od roku 2001 je jeho sólistkou a od sezóny 2006–07 první sólistkou, což se jí povedlo jako nejmladší tanečnici v historii souboru
  • v roce 2002 obdržela ocenění Philip Morris Ballet Flower Award