Taneční kurzy JARO 2023

Přihlašovaní na JARO spuštěno!

Už teď se můžete přihlásit do tanečních kurzů v období duben-červen 2023. Začínáme v půlce dubna, dva týdny po Jarním plese :-)
Jako vždy, otevíráme kurzy všech úrovní. Vybírat můžete již tradičně z párových tanečních kurzů pro dospělé i tanečních kurzů pro vysokoškoláky a samozřejmě z velkého množství kurzů ladies!

Kromě tradičních tanečních kurzů pro dospělé a vysokoškoláky v úrovních základní, pokračovací, speciálky, experimentálky, masterky a úroveň diamond.

LATINO LADIES

taneční kurzy latinskoamerických tanců pro ženy
V dubnu 2023 otevíráme nových 21 kurzů pro ženy, ladies, ve kterých nepotřebujete tanečního partnera! K výběru je opět několik úrovní od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice. Tančit můžete třeba i během pracovní obědové pauzy s naší milou Terkou Zdobinskou, a to každý pátek na našich zrcadlových a klimatizovaných sálech v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Online na této adrese nebo přímo na stránkách jednotlivých kurzů (odkazy výše).

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833.

Pojďme společně vtančit do hezčí části roku a užijme si jaro :-)
Vaše Taneční škola Hes

Krásné Vánoce!

Přejeme vám radostné a klidné prožití vánočních svátků a budeme se těšit na setkání opět v novém roce 2023.

V posledním týdnu v roce žádné kurzy ani lekce neprobíhají, všichni budeme odpočívat a trávit čas se svými blízkými. Také všechna naše studia budou uzavřena, a to i na Silvestra. Silvestrovská párty bude třeba zase příští rok.
Potřebujete-li s námi řešit něco osobně na recepci v Dancers's Clubu, stavte se u nás zase v lednu :-)

23. 12. 2022

Vstup do Kongresového centra VCHODY č. 8 a 9

Naši vážení taneční přátelé,

předsednictví Rady EU a konání akcí s ním spojených v Kongresovém centru Praha nám stále trošku komplikuje přístup na naše sály i vaše kurzy. Proto přehledně – VSTUP:

1. na sály TANEČNÍHO CENTRA Vyšehrad v –1. podlaží v Kongresovém centru Praha je vchodem č. 9.
  2. vstup na kurzy konající se ve velkém MALÉM SÁLE v přízemí je vchodem vedlejším, vchodem č. 8.

Kdybyste to náhodou popletli a ocitli se na cizím kurzu, nic si z toho nedělejte a prostě zkuste vchod vedle :-)

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Taneční škola HES

Zápis do tanečních pro MLÁDEŽ 2023/2024

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od ŘÍJNA 2023

Právě dnes, a stejně tradičně jako každý podzim, zahajujeme zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2023.

Vybírat můžete z JEDENÁCTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se :-)

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a samotné PŘIHLAŠOVÁNÍ na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra Arkády Pankrác.

Prostřednictvím našeho webu online na této stránce.

Další informace o kurzech vám rádi poskytneme na telefonu 603 933 833 nebo na našem e-mailu hes(a)tanecnis­kola.cz.

Těšíme se na vás! :-)

Sportovní soustředění LATINSKOAMERICKÉ TANCE – pro soutěžní páry třídy: finále C, B, A, M

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu).
Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet, stejně jako pohybovky, přednášky a PRACTISY!

Podrobnější program soustředění průběžně doplníme.
Příjezd v neděli do 18:00.
Odjezd v sobotu kdykoliv, nejlépe kolem oběda.

Aktuální informace můžete sledovat také na FB události.

Kliment Ján

Honza je jedním z nejlepších tanečníků latinskoamerických tanců poslední doby v České republice. Je semifinalistou Mistrovství světa a finalistou Mistrovství Evropy. Získal třetí místo profesional Rising Stars – Blackpool (UK). Je pětinásobným mistrem Švýcarska, Polska a získal také několikrát titul Mistra ČR. Tančil s Petrou Kostovčíkovou, v roce 2003 krátce s Ewou Szabatin a s partnerkou Laura Stefanie Hafner-Klimentovou přešel i do profesionálních soutěží. V roce 2008 tančil v české Stardance se Zuzanou Norisovou, v tehdejším ročníku skončili na 2. místě. V současné době působí jako trenér v polském pořadu Dancing with the stars.

Momentálně žije se svou manželkou Lenkou Klimentovou v polské Varšavě, a oba dva je můžete na Letní prázdninové škole potkat.

Vystudoval Vysokou školu technickou v Ostravě se specializací na metalurgii, v této profesi pracoval dva dny.
Velmi rád jezdí výtahem. :)