PES a taneční kurzy

Milí taneční přátelé,

přejeme vám v novém roce 2021 hlavně hodně zdraví a také trpělivosti.
Děkujeme vám za vaši přízeň a pevně věříme, že se v letošním roce konečně uvidíme na tanečních kurzech. My se těšíme více než kdy jindy.

Nikdo nevíme, jak se bude vyvíjet epidemiologická situace, a proto jsme naplánovali taneční sezónu v návaznosti na to, jak bude štěkat PES:

PES 5 – Máme bohužel zavřeno (je v návrhu změna podmínek – možná budeme moci dávat individuální lekce 1+1, 1+2).

PES 4 – Individuální lekce – velmi výhodné řešení, jak tančit a udržovat se ve formě i v této době. Lektor se věnuje jen vám a za jednu lekci se toho naučíte desetkrát tolik. Pokud jste sólo, trenér s vámi bude celou dobu tančit, takže vám to půjde úplně samo a pocit z tance bude nezapomenutelný.

PES 3 – Malé kurzy pro dospělé (minisemináře jednotlivých tanců) a ladies do 10 lidí, jako jsme dělali o prázdninách i na podzim. Díky malému počtu jsou kurzy pořád velmi intenzivní a výhodné. Kurzy operativně vypisujeme zde na webu podle situace. Tyto kurzy se většinou velmi rychle plní, proto s přihlašováním příliš neotálejte! :)

PES 2 – Začneme učit všechny normální kurzy pro dospělé (i odložené) do 25 párů i kurzy ladies, na které jste se již přihlásili. O jejich zahájení vás budeme včas informovat. Pokud přihlášeni ještě nejste, je nejvyšší čas to napravit!

PES 1 – Vše už funguje a tančíme, až se z nás bude kouřit.

Prosíme vás, neodhlašujte se z kurzů, počítáme s vámi! Pokud jste se ještě nepřihlásili, tak se přihlašujte a doporučujte nás i svým známým. Budeme moc rádi a vy určitě také.

21. ledna 2021

Leden 2021 - aktuality

Vážené klientky, vážení klienti!

Doufáme, že jste v poklidu a zdraví prožili vánoční svátky a oslavili příchod nového, snad šťastnějšího roku 2021. V současné situaci zůstává Zápisová kancelář v Kongresovém centru na Vyšehradě uzavřena, stejně tak neprobíhají žádné kurzy ani individuální lekce. Čekáme, až budou moci být v provozu taneční studia. Už se těšíme, až zase vysvitne slunce!
Moc se na vás těšíme na všech tanečních kurzech, jejichž začátky stále posouváme. Už od října.

5. ledna 2021

Taneční pro MLÁDEŽ v sezoně 2021/2022

Zahájení zápisu do tanečních pro mládež od října 2021

Již tradičně zahajujeme na podzim zápis do tanečních kurzů pro mládež na příští sezonu. Začátek kurzů je plánován na začátek října 2021. Vybírat můžete z OSMI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlaste se!

Přehled vypsaných tanečních kurzů, informace o ceně, času konání, místě výuky a od 15. 11. 2020 i přihlašování na kurzy naleznete na této stránce. V následující sezoně budou kurzy pro mládež probíhat kromě Kongresového centra Praha na Vyšehradě také na metru „C“ Pankrác v Konferenčním Centru City, hned vedle obchodního centra.

1. V současné chvíli ideálně a pouze on-line.

Těšíme se na Vás!

Sportovní soustředění LATINSKOAMERICKÉ TANCE – pro soutěžní páry třídy E, D, C

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu).
Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet, stejně jako pohybovky, přednášky a PRACTISY!

Podrobnější program soustředění průběžně doplníme.
Příjezd v neděli do 18:00.
Odjezd v sobotu kdykoliv, nejlépe kolem oběda.

Nováková Míša

Profesionální tanečnice, vášnivá cestovatelka, která ani chvíli neposedí. Cítí se jako doma v Itálii, mluví italsky, a když může tak tam odjede. Nikdy neodmítne zábavu a důvod se zasmát a být ve skvělé společnosti. Posilovací cvičení je vedle tance její velkou zálibou. Je sportovkyně a umělkyně tělem i duší.

• držitelka mezinárodních tříd STT aLAT
  • finalistka MČR v 10 tancích
  • semifinalistka MČR v STT
  • čtvrtfinalistka MČR v LAT
  • mistryně ČR družstev v LAT. Má vystudovaný magisterský titul na FTVS UK v oboru Management sportu.

Vořechovský Tomáš

Tanci se věnuje od 13ti let, je ze sportovně založené rodiny a vystudoval ekonomickou školu v oboru řízení firem. Za vrchol své aktivní taneční kariéry považuje roční kontrakt pro Americkou společnost Royal Caribbean, kde se svou taneční partnerkou působili jako pozvaný profesionální taneční pár na zaoceánské lodi. Na konci roku 2017 zde vyhráli americké mistrovství v Miami v latinsko-amerických tancích. V toce 2019 se účastnil jubilejní 10.řady StarDance. Nyní působí už jen jako trenér a lektor.

• finalista Mistrovství České Republiky v deseti tancích
  • několikanásobným finalistou taneční ligy v latinsko-amerických tancích
  • finalista MČR družstev.