Změna otevírací doby zápisové kanceláře ve čtvrtek 19.9.2019

Z provozních důvodů bude zápisová kancelář Taneční školy Hes otevřena dnes, ve čtvrtek 19. září 2019, pouze do 16:30. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

TANEČNÍ PRO DOSPĚLÉ A VYSOKOŠKOLÁKY A KURZY LADIES

ŘÍJEN-PROSINEC 2019

Právě jsme zahájili zápis do nových tanečních kurzů na období Říjen – Prosinec 2019

• DEVĚT základních tanečních kurzů na šesti místech
  • ŠEST pokračovacích tanečních kurzů
  • TROJE speciálky
  • TROJE experimentálky, JEDNY MASTERKY, JEDNY DIAMOND a JEDNY HOBBY
  • oba HOBBY KLUBY pro VŠ a dospělé samozřejmě stále pokračují

Podrobnější informace najdete v sekci taneční – dospělí a taneční – vysokoškoláci

LATINO LADIES – taneční kurzy latiny pro sólo ženy

Právě jsme zahájili zápis do nových kurzů LATINO LADIES pro sólo ženy na období Říjen – Prosinec 2019

• DOPOLEDNÍ KURZY v Kongresovém centru Praha
  • ŠEST základních kurzů na třech místech
  • PĚT mírně pokročilých kurzů
  • DVA středně pokročilé kurzy
  • TŘI pokročilé kurzy

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

LADIES STANDARD – taneční kurzy standardních tanců pro sólo ženy

Zahájili jsme zápis do nových kurzů LADIES STANDARD – výuka standardních tanců pro sólo ženy v období Duben – Červen 2019

• jeden kurz pro základní a jeden kurz pro středně pokročilé

Podrobnější informace najdete v sekci – LADIES

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

1. osobně v naší zápisové kanceláři:

Kongresové centrum Praha, tř. 5. května 65, Praha 4, vchod č.5, metro C „Vyšehrad“

Info kancelář: 603 933 833, případně 603 474717

.

2. On-line přihláškou ZDE
Úspěch na MISTROVSTVÍ SVĚTA v Košicích!

Druhý červnový víkend jsme slavili veliký úspěch! Na rozdíl od našich hokejistů, kterým na sousedním Slovensku mistrovská medaile utekla, taneční pár Michal Mládek & Šárka Hesová přivezli z Mistrovství světa ve standardních tancích v Košicích krásné bronzové 3. místo! Gratulujeme k úspěchu a držíme palce i do budoucna!

Michal Mládek a Šárka Hesová – 3. místo na Mistrovství světa ve standardních tancích 2019 v Košicích

KLASICKÝ BALET – Dětský taneční tábor

Jsme možná jediná letní škola tance, která je schopna nabídnout letní workshop plně zaměřený na klasický balet.
Máme na to také úžasné lektory, kteří tento tanec milují a snaží se předávat tuto techniku všem, kteří o to mají zájem.
Pro účast dětí na tomto letním workshopu je nutná větší zkušenost s klasickým baletem. Je potřeba stačit i fyzicky tempu a zátěži, která je 4,5 hodiny čistého času denně.
Minimální věk pro účast je 10 let.
Mimo taneční lekce se o děti starají táborové vedoucí, které pro děti připravují prázdninový týden plný zábavy.

Rozsah – 13 tréninků po 1,5 hod.

Strnad Petr

Je absolventem taneční konzervatoře hl. m. Prahy. V roce 2006 se stal členem souboru Baletu Národního divadla.
V roce 2009 byl jmenován demisólistou a o dva roky později sólistou.
Mezi jeho klasické sólové role patří Lenský v Oněginovi (chor.: j. Cranko), Gurn v La Sylphide, 1. variace, Pas de six a Tarantella ze 3. jednání baletu Napoli (chor.: F. Andersen podle A. Bournonvilla), Roderigo v Othellovi, Merkucio v Romeovi a Julii nebo Ruský tanec v Louskáčkovi (chor.: Y. Vamos), Přítel Prince v Popelce (chor.: J. Ch. Maillot)).
V moderním repertoáru tančí v choreografiích světoznámého Jiřího Kyliána – Sinfonietta, Petite Mort, Last Touch, Matse Eka – Carmen, Petra Zusky – Svěcení jara, BREL – VYSOCKIJ – KRYL / Sólo pro tři, D.M.J. 1953–1977, Mariin sen, 1. symfonie D-dur, A Little Extreme, Little Touch Of The Last Extreme, Jana Kodeta – Zlatovláska, Duel, Johana Grebena a Uri Ivgi – Santa Says Cut It!, Zuzany Šimákové – 6/2 člověka, Hany Turečkové – Malý Princ). V roce 2005 absolvoval letní seminář francouzské baletní školy pod vedením Cyrila Atanassoffa.
Získal několik ocenění na mezinárodních soutěžích: Prix Carpeaux (2004 – Francie, Valenciennes, 3. místo – kategorie Pré-Profesional a v roce 2006 – 2. místo v kategorii Pas de deux), 2. Mezinárodní baletní soutěž Brno 2006 (4. místo s prémií). V roce 2017 u nás učil poprvé několik lekcí v Praze a jsme moc rádi, že s námi pojede do Pelhřimova.