Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

STANDARDNÍ TANCE – tř. C,B,A

Vybrali jsme pro vás nejlepší trenéry – každý den se vám bude věnovat jiný úžasný taneční pár – Michal, Michal a Klárka, Petr a Monča jsou ti, kterých si vážíme a kteří vám umí pomoci. Celkem 12 vedených tréninků je vedle individuálek, volných tréninků a večerních practisů intenzita, kterou o prázdninách potřebuje každý, kdo chce poskočit v kvalitě. Ještě jeden vynikající trenér je v jednání. Plánujeme také soustředění doplnit nějakou zajímavou přednáškou a pohybovkou.

Obsah týdenního soustředění:

• příjezd v neděli do 18:00hod. Po večeři bude practise.
  • 12× vedený trénink 1,5hod.
  • 4× practise
  • rozborový videoseminář
  • Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep
  • technika, basic variace a neomezené variace
  • možnost individuálních lekcí
  • možnost využití sálů pro volné tréninky
  • vynikající zázemí celého areálu, městečka i jeho okolí
  • poslední trénink ve čtvrtek večer

Lektoři STT

Michal Drha a Klára Zámečníková

• tančí spolu již od roku 2008.
  • 3. místo na MČR v deseti tancích pro rok 2014
  • 2. místo na MČR standardních tanců pro rok 2017
  • 3. místě v soutěžní disciplíně Showdance na MĆR pro rok 2013
  • čtvrtfinále na mistrovství Evropy v roce 2015

Petr Zabystrzan a Monika Mihalíková

• několikanásobní medailisté mistrovství ČR amatérů STT
  • mistři ČR PD Standard
  • čtvrtfinalisté Mistrovství světa v amatérské a profesionální kategori
  • Petr je také porotce a trenér I. třídy

Michal Mládek

Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15ti letou praxi v trénování tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem TV.

• Je to několika násobný amatérský finalista MČR ve STT a 10ti tancích
• V kat. nad 30 let Mistr ČR ve Stt