Taneční kurzy na ŘÍJEN - PROSINEC 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

NOVÉ STANDARDNÍ TANCE PRO SÓLO ŽENY

Nemáte partnera a chcete se naučit základy standardních tanců? Připravili jsme kurz přesně pro Vás! Zajímavá kombinace ladies a PRO-AM (profesionál-amatér) kurzů. Nebudete tančit jenom samy, ale na každé druhé lekci si zatančíte i s profesionálním tanečníkem. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet!

NOVÉ LETNÍ KURZY TANEČNÍCH PRO PÁRY I LATINY PRO ŽENY

Jste přes prázdniny v Praze a nechcete do podzimu vše zapomenout? Přesně pro Vás otvíráme nové kurzy i přes léto. Začínáme 28.6.2018 a budeme pokračovat každý čtvrtek během prázdnin. Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, jsou to workshopy jednotlivých tanců. Rozpis upřesníme později. Tak neváhejte a přihlašte se, kapacita je omezená!

TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

STANDARDNÍ A LATINSKO-AMERICKÉ TANCE – čeští a italští trenéři

Soustředění je určeno pouze pro páry sportovního tance (z jakéhokoliv tanečního klubu), není vhodné pro úplné začátečníky. Během soustředění budete rozdělení do dvou skupin. První skupinou budou taneční páry tříd EDC a druhá taneční páry tříd BAM. Tréninkový týden je intenzivní a velmi výživný :-D Určitě si doplníte a procvičíte nové figury a vazby, technické tréninky nebudou scházet, stejně jako pohybovky, přednášky a PRACTISY!

Podrobnější program soustředění:

• příjezd v neděli do 18:00. Po večeři bude practise.
  • 30.7. Klárka a Michal Drhovi – WALTZ A TANGO
  • 31.7. Šárka Hesová a Michal Mládek – VALČÍK A RUMBA
  • 1.8. Martina a Tomáš Markovi – CHACHA a PASO
  • 2.8. Alessandro – JIVE, Christian – SLOWFOX
  • 3.8. Alessandro – SAMBA, Christian – QUICKSTEP

Možnost individuálních lekcí a neomezená možnost volných tréninků.

Čeští lektoří

Lektoři latinsko-amerických tanců:

Tomáš a Martina Markovi

Tomáš Marek je profesionální trenér se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobný mistr České republiky ve všech věkových kategoriích, finalista Blackpool dance festival do 16let, semifinalista mistrovství světa lat. Dále je držitelem mezinárodní trenérské licence, trenérem mistrů USA v jun 1 lat s trenérskou praxí v Dance Fever Boston USA. Tomáše jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ nebo také v TV show Galashow s latinou III.

Martina Marková je profesionální tanečnice, se specializací na latinskoamerické tance. Je pětinásobná mistryně České republiky ve všech věkových kategoriích, finalistka Blackpool dance festival do 16 let, top 10 Blackpool dance festival do 21 let, vicemistryně Polska v profesionálech, top 25 v UK v profesionálech, finalistka světového poháru v Paříži a vicemistryně profesionálů v Polsku. Nyní je držitelkou mezinárodní trenérské a porotcovské licence v obou tanečních disciplínách. Martina školila a účastnila se tanečních show a soutěží po celém světě v zemích, jako je Honkong, Indonésie, Malajsie, USA, Rusko, Anglie, Itálie, Španělsko aj. Martinu jste mohli vidět v dokumentárním cyklu o výrazných mladých osobnostech „Nehasit! Hořím!“ Nebo také v oblíbeném TV pořadu StarDance…když hvězdy tančí.

Lektoři standardních tanců:

Michal Drha a Klára Zámečníková

• tančí spolu již od roku 2008.
  • 3. místo na MČR v deseti tancích pro rok 2014
  • 2. místo na MČR standardních tanců pro rok 2017
  • 3. místě v soutěžní disciplíně Showdance na MĆR pro rok 2013
  • čtvrtfinále na mistrovství Evropy v roce 2015

Michal Mládek

Trénuje přední české juniorské páry a učí všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Má více jak 15ti letou praxi v trénování tanečního sportu. Je vystudovaným trenérem a porotcem a také učitelem TV.

• Je to několika násobný amatérský finalista MČR ve STT a 10ti tancích
• V kat. nad 30 let Mistr ČR ve Stt
• Mistr ČR v 10ti tancích
• 1.vicemistr světa v 10 tancích
• 1.vícemistr světa ve Stt tancích
• Vicemistr ČR v showdance

Šárka Hesová

Taneční mistrová a profesionální trenérka s nejvyšším trenérským vzděláním (trenérské studium 1.třídy na FTVS UK) s dlouholetou praxí a také s hereckou školou. Porotkyně 2.třídy soutěží Českého svazu tanečního sportu, tanečnice mezinárodní třídy ve standardních tancích i latinskoame­rických tancích. Dvojnásobná vicemistryně světa ve standardních tancích ktg. Senior I. (2015 a 2016) a vicemistryně světa v 10-ti tancích ktg. Senior I. (2016). Milovnice deskových a společenských her, večírků a společenských událostí, dobrého jídla a rychlé jízdy. Spolumajitelka Taneční školy HES.

Italové

Italové Alessandro Camerotto (LAT) a Christian Costa (STT) – semifinalisté Blackpoolu, vynikající trenéři (FOCUS) a porotci WDSF.