TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

HIPHOPMEETING INTERNATIONAL 2017 – VIP – open card

Lektoři pro rok 2017 jsou závazně potvrzeni.
.
Organizace workshopů se vzhledem ke konání Hiphopmeetingu v matičce PRAZE trochu změní. Program lekcí je rozdělen na choreografické (Ne-St) a technické tréninky (St-So).
Doprovodný program jsme díky možnostem Prahy vylepšili. Ve středu proběhne divadelní SHOW CASE lektorů a pozvaných hostů. Ostatní dny se také nebudete nudit – připravujeme pro vás HH párty v jednom slavném pražském klubu, párty na Vltavě na parníku, sportovní odpoledne s programem podle počasí, ..... Více zábavy, více pohody, více možností.

V průběhu dubna 2017 změníme a doplníme informace na webu HIPHOPMEETINGU – takže na podrobnosti se tam budete moci brzy podívat. Informace budeme průběžně doplňovat a upřesňovat.

Karta VIP – open card obsahuje:

• 12 tréninků choreografií našich lektorů – užijte si kreativitu a pořádně si zatančete (Ne – St)
  • 12 technických tréninků našich undergroundových lektorů – to je to co vás posouvá nejvíc (St – So)
  • volný vstup na středeční divadelní SHOW CASE
  • volný vstup na akce doprovodného programu HHM – párty, sport, parník na Vltavě, Q+A

Uhrazením zálohy 1000 Kč si rezervujete místo. Zbytek můžete zaplatit kdykoliv až do zahájení Hiphopmeetingu.

Informace ke způsobu zaplacení dostanete na mail s Vaší přihláškou.

HHM Choreo 2017

HIPHOPMEETING Choreo Card

Tady jsou lektoři 11.ročníku mezinárodního workshopu Hiphopmeeting 2017.
Vybírali jsme je pečlivě a věříme, že budeme mít jako každý rok šťastnou ruku a srdce a hlavu na svém místě.

1. Marthe Vangeel (BEL) – dancehall
2. Dylan Mayoral (UK) – choreo
3. Jun Quemado (USA) – choreo
4. Mecnun Giasar (SRN) – choreo

Další informace najdete po úpravě webu pro letošní 11.ročník na www.hiphopmeeting.cz
FB – Přidat se můžete také do skupiny HIP HOP MEETING na facebooku.
Tam taky občas najdete videa lektorů.

HHM UDRG 2017

HIPHOPMEETING Underground Card

Tady jsou lektoři 11.ročníku mezinárodního workshopu Hiphopmeeting 2017.

1. Henry Link (USA) – – hiphop
2. P-Lock (FRA) – lockin´
3. Meech (FRA) – house dance

FB – Přidat se můžete také do skupiny HIP HOP MEETING na facebooku.
Tam taky občas najdete videa lektorů.