TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ na sezónu říjen 2018/březen 2019

Zahájili jsme zápis do tanečních kurzů pro mládež 2018/2019

Ve středu 15.11.2017 jsme zahájili zápisy do kurzů pro mládež na novou taneční sezónu říjen 2018/březen 2019. Vybírat můžete z DEVÍTI kurzů, které se konají každý den kromě soboty. Opět nabízíme velké skupinové slevy! Tak vezměte kamarády a přihlašte se!

I v roce 2018 pořádáme vedle Kongresového centra Praha na Vyšehradě taneční také přímo na metru „B“ Anděl – Na Knížecí v Paspově sále přímo nad restaurací „Potrefená husa“.

On-line přihláškou ZDE

Zápisová kancelář Taneční školy HES – Kongresové centrum Praha, a.s., tř.5.května 65, 14000 Praha 4, vchod č.5

SVÁTEČNÍ TANČÍRNA 17.11.2017

Tančírna v našem tanečním centru Dancers´ Club se bude konat i na státní svátek! Tentokrát v maličko jiném stylu. Od 20–22 si můžete na menších sálech zatančit latinsko-americké tance. Ve 22:00 se pak můžete těšit na miniseminář JIVU a po semináři se klasickou budou střídat standardní a latinsko-americké tance tak, jak jste zvyklí. Pokud nevyrážíte pryč na prodloužený víkend, těšíme se na Vás!

KURZY PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA OBDOBÍ 2018/2019

Nové středoškolské kurzy na sezonu 2018/2019 budou zveřejněny 15.11.2017.

Taneční kurzy na LEDEN - BŘEZEN 2018 jsou zveřejněny

TANEČNÍ pro DOSPĚLÉ, VYSOKOŠKOLÁKY A LADIES LATINO

Zahájili jsme zápis do nově otevíraných podzimních tanečních kurzů:

TANEČNÍ ŠKOLA HES, TANEC V METRU na STANICI BUDĚJOVICKÁ
18424995–1352789118144269–3190003678855907552-n.jpg

Ve středu 24.5.2017 se koná akce Tanec v metru
a my jsme rádi, že můžeme být její součástí.
Přijďte se s námi pobavit a zatančit si mezi 13 a 17 hodinou do vestibulu stanice metra Budějovická.

Program a další informace najdete na našem fb nebo přímo na stránkách dopravního podniku.

Těšíme se na Vás

HIPHOPMEETING INTERNATIONAL 2017 – SOLO lekce

Jeden (nebo více) libovolný trénink dle vašeho výběru.
.
POZOR – že pokud si skládáte svůj program z jednotlivých lekcí NEMÁTE v CENĚ žádný vstup na doprovodné akce, tedy ani vstup na středeční Show Case. Pořízení VIP, CHOREO nebo UNDRG karty je vždycky VÝHODNĚJŠÍ.
Varianta SOLO lekce se většinou objednává jako doplněk k vybrané kartě nebo v případě krátkého pobytu na Hiphopmeetingu.
Pokud tuto variantu workshopu chcete využít na kratší pobyt (třeba i jednodenní), vyplňte přihlášku – zde si můžete navolit i objednávku ubytování, přesně, jak budete potřebovat. Pořádně si to rozmyslete, ať se to pak nemusí měnit.

Varianta SOLO lekce se také doobjednává přímo na místě jako doplněk k workshopu 8/2 a 8/3.
SOLO lekce většinou platíte až přímo na HHM. Pobyt můžete samozřejmě zaplatit i dříve – bankovní informace k placení dostanete na mail s Vaší přihláškou.

POZOR – do poznámky přihlášky napište:

• upřesnění, který workshop s jakým lektorem chcete
  • počet tréninků, které objednáváte – platíte pak počet tréninků x 400Kč
  • den a čas příjezdu a odjezdu

HHM Choreo 2017

HIPHOPMEETING Choreo Card

Tady jsou lektoři 11.ročníku mezinárodního workshopu Hiphopmeeting 2017.
Vybírali jsme je pečlivě a věříme, že budeme mít jako každý rok šťastnou ruku a srdce a hlavu na svém místě.

1. Marthe Vangeel (BEL) – dancehall
2. Dylan Mayoral (UK) – choreo
3. Jun Quemado (USA) – choreo
4. Mecnun Giasar (SRN) – choreo

Další informace najdete po úpravě webu pro letošní 11.ročník na www.hiphopmeeting.cz
FB – Přidat se můžete také do skupiny HIP HOP MEETING na facebooku.
Tam taky občas najdete videa lektorů.

HHM UDRG 2017

HIPHOPMEETING Underground Card

Tady jsou lektoři 11.ročníku mezinárodního workshopu Hiphopmeeting 2017.

1. Henry Link (USA) – – hiphop
2. P-Lock (FRA) – lockin´
3. Meech (FRA) – house dance

FB – Přidat se můžete také do skupiny HIP HOP MEETING na facebooku.
Tam taky občas najdete videa lektorů.